SON DAKİKA

logo

Konyaaltı sahilinde Küba rüzgarı!

Ünlü İspanyol Piyanist Ivan “Melon”,The Cuban Swing Express: CubaingForeverProjesiyle Türkiye’de ilkkez19. Uluslararası Antalya Piyano Festivali’nde

19. Uluslararası Antalya Piyano Festivali’ kapsamında ünlü İspanyol piyanist İvan “Melon”,  6 Eylül Perşembe akşamı Sahil Antalya Yaşam Parkı’nda sahne alacak. Ücretsiz konsere tüm Antalyalılar davetli.

Sanatseverlerin her yıl heyecan ve merakla beklediği “Uluslararası Antalya Piyano Festivali”, bu yıl 19. Kez, 1 – 9 Eylül tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştiriliyor. Tüm dünyadan önemli sanatçıların yer aldığı ve sanat yönetmenliğini şef Gürer Aykal’ın yaptığı festivalin 6. Gününde, ünlü İspanyol piyanist IVAN “MELON” sahne alacak.

Kuşağının en yetenekli piyanistlerinden biri olarak kabul edilen ve Latin Grammy adaylığı bulunan “Melon” ve topluluğu, 6 Eylül Perşembe günü Sahil Antalya Yaşam Parkı’nda sahne alacak.

10 Kübalı müzisyenden oluşan TheCubanSwing Express: CubaingForever, prömiyerini 2014 yılında Paris’teki L’Alhambra tiyatrosunda yaptı. “Melon” izleyicilerin büyük ilgi gösterdiği projesi kapsamında aralarında dünyaca ünlü İspanyol şarkıcı Buika’nın, Charles Aznavour’un, Mariza’nın da olduğu birçok farklı sanatçıyla aynı sahneyi paylaştı, Montreux, North Sea, San Francisco’daki SFJazz gibi festivallerde performanslar sergiledi.

“19.Uluslararası Antalya Piyano Festivali” kapsamında gerçekleştirilecek konser, 6 Eylül 2018 Perşembe GünüSahil Antalya Yaşam Parkı’nda saat 20.30’da başlayacak.

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, muhteşem bir manzara eşliğinde gerçekleştirilecek konsere tüm Antalyalıları davet etti.

2018.09.05 12:01:32

Yorum Yap