SON DAKİKA

logo

Başkan Türel, Elmalı’da gençlerle maç yaptı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Elmalı’da hem mutlu, hem duygulu bir gün geçirdi. Kültür merkezi açan, esnafla kucaklaşan, sel bölgesini ziyaret eden Başkan Türel, Antalya dönüşünde maç yapan gençleri görünce adeta çocukluğuna döndü. Gençlerle çift kale maç yaptı.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Elmalı’da oldukça yoğun ve hareketli bir gün geçirdi. Önce Elmalı Pazarı ziyareti ile esnafla kucaklaşan Başkan Türel, sonrasında Elmalılı Muhammed Hamdi Yazır Kültür Merkezi’ni hizmete açtı. Başkan Türel, Salur, Yılmazlı ve Karaköy ziyaretinin ardından Antalya dönüşü Elmalı stadyumunda maç yapan gençleri görünce kayıtsız kalmadı.

Mutlu, duygulu, gururlu, keyifli gün

Başkan Türel Elmalı Belediye sporcuları ile önce fotoğraf çektirdi. Ardından gençlerin maç yapalım teklifini geri çevirmeyen Başkan Türel, kısa sürede olsa çocukluğuna döndü.  Başkan Türel, gençlerle çift kale maç yaptı.  Spor tutkusunun yanı sıra futbola olan aşkı Antalyaspor sevdalısı olan Başkan Türel, gençlerle günün yorgunluğunu attı. Karşı takımın gol atması ile sona eren maçı dostluk kazandı. Gençlerin Antalya sevdalısı olduğunu gören Başkan Türel takım kaptanına imzalı top hediye etti.   Başkan Türel, Elmalı’da bir gününü mutlu, gururlu, duygulu, keyifli ve dolu dolugeçirdi.

 

 

2018.08.14 12:15:47

Yorum Yap