SON DAKİKA

logo

Konyaaltı Belediyesi Yaz Şenlikleri başlıyor…

Konyaaltı Belediyesi tarafından bu yıl 21'incisi düzenlenecek olan Feslikan Yaylası Yaz Şenlikleri 28 Temmuz Cumartesi günü başlıyor.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi tarafından bu yıl 21.si düzenlenecek olan Feslikan Yaylası Yaz Şenlikleri ile ilgili basın toplantısı düzenledi. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bu yıl 21'incisi düzenlenecek olan Yaz Şenlikleri'nin 28-29 Temmuz günlerinde Feslikan Yaylası’nda yapılacağını belirtti. Şenliğin önceki yıllara göre daha renkli geçeceğini, tüm hazırlıkların tamamlandığını anlatan Başkan Böcek, izlemeye gelecek Antalyalıların 1850 metre yükseklikte üşümemeleri içinde yanlarında kalın kıyafetler getirmeleri uyarısında buldu.

Bu yılki şenliklerin 28 Temmuz Cumartesi günü saat 20.00’de ‘Torosların Oğlu’ Sümer Ezgü ve  Türk pop müziğinin önde gelen isimlerinden Funda Arar konserleriyle başlayacağını kaydeden Başkan Muhittin Böcek, Antalyalıların gün boyu şarkılar eşliğinde keyifli dakikalar yaşayacağını söyledi.

Şenliklerin ikinci gününde ise geleneksel yağlı pehlivan güreşlerinin düzenleneceğini dile getiren Muhittin Böcek, güreşlere 50'si başpehlivan olmak üzere 800’e yakın güreşçinin katılacağını ifade etti. Ata sporlarına önem verdiklerini, yaşatabilmek için de yoğun çaba gösterdiklerini anlatan Belediye Başkanı Muhittin Böcek, tüm Antalya’lıları şenliklere davet etti.

2018.07.26 08:25:46

Yorum Yap