SON DAKİKA

logo

Muratpaşa gençleri askere uğurladı

Muratpaşa Belediyesi, Yeşildere Mahallesi’nden askere gidecek gençler için düzenlenen yemek ve eğlencede ailelerin ve gençlerin heyecanına ortak oldu.

Hayatının her anını komşularıyla paylaşan Muratpaşa Belediyesi, Yeşildere Mahallesi’nden askere gidecek gençlerin düzenlendiği yemek ve eğlencede onları yalnız bırakmadı. Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci, önce gençlerin yemeğine katıldığı ardından mahallede düzenlenen eğlencede ailelerin heyecanına ortak oldu.

Asker yemeğine Yeşildere Muhtarı Kemal Genbeş’la birlikte askere gidecek gençlerin nişanlıları, eşleri ve çocuklarıkatıldı. Cephaneci, burada, “Tüm gençlerimizin vatani görevlerini önce ailelerine sonra vatana ve millete en yakışır şekilde yapıp, hayırlı tezkereler dilerim. Kınalı kuzularımızın yolu açık olsun” diye konuştu.

Muratpaşa Belediyesi, ayrıca, sosyal yardım çalışmaları kapsamında, oğulları, eşleri askere gittiği için maddi yoksunluk yaşayan ailelere de maddi destek sağlıyor. Muratpaşa Belediyesi, bu kapsamda, 2018’in Ocak-Temmuz döneminde 23 aileye 20 bin 200 TL yardımda bulundu.

 

2018.07.25 09:32:38

Yorum Yap