SON DAKİKA

logo

Langırt ve Tavla Turnuvası’nda Ödüller Sahiplerini Buldu

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya’nın,Ramazan’a özel gerçekleştirdiği etkinlikler devam ediyor. Program kapsamında gerçekleştirilen Langırt ve Tavla Turnuvaları eğlenceli görüntülere sahne olurken, en başarılı katılımcılar ödüllerin sahibi oldu.

Erasta Antalya’nın Ramazan ayı boyunca düzenlediği etkinlikler kapsamında, on sekiz yaş üstü tüm ziyaretçilere açık olan ödüllü turnuvaların ilkini ”Langırt Turnuvası” oluşturdu.  26 Mayıs Cumartesi ve 27 Mayıs Pazar günleri gerçekleştirilen turnuvaya çeşitli yaşlarda ve farklı illerden yaklaşık 200 kişi katılım gösterdi. Keyifli görüntülere sahne olan turnuvada Baş hakemliği Türkiye eski Langırt Şampiyonu Murat Mutlu üstlendi. Çekişmeli geçen müsabakaların ardından, BirincilikÖdülü’nü Mustafa Kılıç, İkincilikÖdülü’nü  Emir Altay, Üçüncülük Ödülü’nü NewaedNabizade, Dördüncülük Ödülü’nü Emre Erolanaldı. 

 

Ramazan etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen “Tavla Turnuvası”, 02 Haziran Cumartesi ve 03 Haziran Pazar günü düzenlendi. Baş hakemliğiniWBF Antalya Lig Direktörü Cengiz Ergin’in üstlendiği turnuvaya, tavla severler yoğun ilgi gösterdi.Turnuvada, Birincilik Ödülü’nü Ali Işıldar, İkincilik Ödülü’nüSüleyman İçli, Üçüncülük Ödülü’nü Cezmi Özdemir, Dördüncülük Ödülü’nü Adem Tolunayaldı.

Turnuvalar kapsamında birincilere1.000 TL., ikincilere 500 TL., üçüncülere 250 TL., dördüncülere 100 TL.hediye çekleri ile birlikte kupa ve madalyaları teslim edildi. 

2018.06.07 21:41:16

Yorum Yap