SON DAKİKA

logo

Antalya Kepez Varyantı Çıkışı Hız Limiti Kaç ?

08 Ağustos 2022 Pazartesi günü mesai saati çıkışı Antalya Kepez Varyantı'ndan Döşemealtı istikametine doğru yokuş çıkan araç sürücüleri 10 dakika sonra telefonlarına gelen bildirimle şoke oldular.

Antalya Kepez Varyantı Eğlence Parkı önüne konuşlanan radara yakalanan sürücüler, 10 dakika sonra cep telefonlarına gelen trafik cezası bildirimi ile şoke oldular. 3 şeritli, çelik bariyerle bölünmüş, yaya trafiğine kapalı olan yolda konuşlanan radar sebebiyle sürücüler yüksek tutarda trafik cezası yedi. Cezadan sonra varyant çıkış hızı kaç ? 40 mı 70 mi 82 mi ? diye soran vatandaşlar, hız bildirim tabelası olmamasına ayrıca tepki gösterdi. 

Antalya Emniyet Trafik Şube Müdürlüklerinin öncelikle sürücüleri tehlikeye sokan yeni yapılan Kepez Sur Yapı Kavşağı'nı denetlemesi gerektiğini söyleyen vatandaşlar, şerit çizgileri bile belli olmayan yolu denetlemek emniyetin görevi değil mi ? Hız tabelaları, yol çizgileri bile belli olmayan yollarda radar koymak ne derece vicdanlı bir yaklaşım diye tepki gösterdi. 


2022.08.08 19:13:32

Yorum Yap