SON DAKİKA

logo

BAŞKAN BÖCEK’E MANAVGAT’TA YOĞUN İLGİ

CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek ve Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in uyumlu seçim çalışmaları, tüm hızıyla devam ediyor.

Manavgat’a büyük önem veren ve her defasında “Büyükşehir’in Manavgat’tan aldıklarını geri vereceğiz” şeklinde Manavgat halkına söz veren Muhittin Böcek, dün de tüm gününü Manavgat’ta seçim çalışmaları yaparak geçirdi. Muhittin Böcek’in mesaisi sabah erken saatlerde başladı ve tüm gün sürdü. Böcek ve Sözen’in seçim çalışmalarına, İyi Parti Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal, İyi Parti Manavgat İlçe Başkanı Hatice Avcı ve CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar, Millet İttifakı’nın Belediye Meclis Üyesi adayları da eşlik etti. Böcek, Sözen ve Manavgat’ın kızı Vekil Tuba Çokal, gezilerinde halkın büyük ilgi ve sevgisi ile karşılaştı.

                                                                                     

ATATÜRK CADDESİ ESNAFINA ZİYARET

“Ben sen yok, biz varız. Biz birlikte yaparız” sloganı ile Antalya genelinde seçim çalışmalarını sürdüren Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, İyi Parti Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal, Manavgat Belediye Başkanı ve CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen, İyi Parti Manavgat İlçe Başkanı Hatice Avcı ve CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar, Millet İttifakı’nın Belediye Meclis Üyesi adayları ile birliktesabah saatlerinde Atatürk Caddesi’nde bölge esnafıyla bir araya geldi. Atatürk Caddesi esnafına “hayırlı işler” dileyen Başkan Muhittin Böcek, yoğun ilgiyle karşılandı.

 

AKM’DE ŞOFÖR ESNAFIYLA TOPLANTI

Esnaf ziyaretinin tamamlanmasıyla birlikte Vekil Çokal, Böcek ve Sözen, Atatürk Kültür Merkezi’ne geçerek burada şoför esnafıyla bir araya geldi. Çokal, Böcek ve Sözen, toplantıda birer konuşma yaptı. Şoför esnafıın büyük ilgi gösterdiği toplantıda Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, kendisininde uzun yıllar boyunca şoförlük yaptığını ifade ederek, göreve geldikleri takdirde Antalya genelinde kent trafiğini rahatlatacak, 19 ilçeyi kapsayanulaşım master planını hayata geçireceklerini, şoför esnafıyla istişareli bir şekilde çözüm odaklı hizmet üreteceklerini ifade etti.

 

CEMEVİ’NDE BÖCEK ve SÖZEN’E İLGİ

Gün içerisinde ziyaretlerine hız kesmeden devam eden Başkan Muhittin Böcek, İyi Parti Antalya Milletvekili Tuğba Vural Çokal, Manavgat Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen ve İttifakın Manavgat İlçe başkanları ve Belediye Meclis Üyelesi adayları ile birlikte Ilıca’da bulunan Cem Kültür Merkezi’de ki vatandaşlar ile Antik Side’de faaliyet gösteren turizm esnafıyla da bir araya geldi.Cem Kültür Merkezi’nde canlarla bir araya gelen Başkan Muhittin Böcek, birlik ve beraberlik vurgusunu dile getirdi.Manavgat Belediye Başkanı’nın inşaatını kısa sürede tamamlayarak hayata geçirdiği Cem Kültür Evi’ndeki toplantıya vatandaşların büyük ilgi gösterdiği gözlendi.

 

SİDE’DE ESNAF SOHBETİ VE GİRİT KAHVESİ

Ardından Antik Side esnafını ziyaret eden heyet, Başkan Şükrü Sözen’in hayata geçirdiği Antik Side Kentsel Tasarım Projesi çalışmalarını yakından izledi. Çokal ve Böcek, Koruma Amaçlı Plan çalışmalarıyla tarihi gün yüzüne çıkaran Başkan Şükrü Sözen’e teşekkür ederek, Side’de yapılacak olan yeni çalışmalara her anlamda destek vereceklerini söyledi. Side ziyaretinde esnaflarla da sohbet eden Böcek, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’ve teşekkür etti. Millet İttifakı heyeti daha sonra Girit Kahvesi’ne giderek akşamüstü keyifli bir çay sohbeti gerçekleştirdi. Kahve buluşmasına vatandaşlar da katıldı.  Bütün gününü Manavgat’ta geçiren Böcek, akşam saatlerinde ise Yayla Mahallesi, Emek Mahallesi ve Sanayi Mahallesi’ndeki vatandaşlarla Cuma Pazarı meydanında buluştu.

 

 

2019.03.21 13:10:35

Yorum Yap