SON DAKİKA

logo

BAŞKAN ŞAHİN İŞÇİ SAĞLIĞINA VE GÜVENLİĞİNE ÖNEM VERİYOR

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin İş Sağlığı ve Güvenliğine her zaman büyük önem veriyor.

Bu konuda yapılan toplantılara mutlaka katılan Şahin, belediye personellerinin sağlıklı ortamda çalışması için ne yapılması gerekiyorsa hayata geçirilmesini istiyor.

Aksu Belediyesi’nde İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu mart ayı toplantısıBelediye Başkanı Halil Şahin’in katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Nasuh Boztepe alınması gereken önlemler hakkında kurul üyelerini bilgilendirdi, daha önce yapılan toplantılarda alınan kararların hayata geçirilip geçirilmediğini kontrol etti.

Aksu Belediyesi Başkan Yardımcısı Nevzat Bozarslan’ın başkanlığını yaptığıİş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu toplantısına A Sınıfı İş Güvenliği UzmanıDeniz Kesdive işyeri hekimi Dr. Ali Aktuğ da katıldı. Toplantıda; saha denetim raporları görüşüldü, son aylarda meydana gelen iş kazaları ve ramak kala olayları değerlendirildi, yeni çıkan mevzuatlarla ilgili bilgilendirme yapıldı. Kurul üyelerine İş Sağlığı ve Güvenliği Kurullarının görev, yetki ve sorumlukları hakkında da sunum gerçekleştirildi. 

2019.03.12 11:09:54

Yorum Yap