SON DAKİKA

logo

Muratpaşa Amiral Gemi

Ümit Uysal’ın Çaybaşı Mahallesi Meydan Kavşağı’nda coşkulu bir kitlenin katımıyla açılışı gerçekleştirilen merkez seçim ofisi CHP Grup Başkanvekili Özel’i ağırladı. CHP Antalya Milletvekilleri Aydın Özer, Çetin Osman Budak, Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin ve belediye meclis üyesi adaylarının da yer aldığı ziyarette Başkan Uysal’a ve Özel’e partililer yoğun ilgi gösterdi. Merkez Seçim Ofisi, ziyarette hınca hınç dolarken Başkan Uysal, Özel’i yol arkadaşlığı ve grup başkanvekili sıfatıyla CHP’ye hizmetleri ve yol göstericiliği dolayısıyla yakından tanıdıklarını belirterek kendisini Antalya’da ve Muratpaşa’daağırlamaktan onur duyduklarını söyledi. Merkez seçim ofisinde partililere seslenen Özel ise Antalya’nın yerel seçimlerde Türkiye’nin en büyük zaferlerinden birine imza atacağını söyledi. Anketlerin ve saha çalışmalarının bunu çok net olarak ortaya koyduğunu belirten Özel, “Muratpaşa da bu işin amiral gemisi. Karşımda bu işin kahramanları, yanımda da kaptanı var” dedi.

Ümit Uysal’ın Çaybaşı Mahallesi Meydan Kavşağı’nda coşkulu bir kitlenin katımıyla açılışı gerçekleştirilen merkez seçim ofisi CHP Grup Başkanvekili Özel’i ağırladı.

CHP Antalya Milletvekilleri Aydın Özer, Çetin Osman Budak, Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin ve belediye meclis üyesi adaylarının da yer aldığı ziyarette Başkan Uysal’a ve Özel’e partililer yoğun ilgi gösterdi. Merkez Seçim Ofisi, ziyarette hınca hınç dolarken Başkan Uysal, Özel’i yol arkadaşlığı ve grup başkanvekili sıfatıyla CHP’ye hizmetleri ve yol göstericiliği dolayısıyla yakından tanıdıklarını belirterek kendisini Antalya’da ve Muratpaşa’daağırlamaktan onur duyduklarını söyledi. Merkez seçim ofisinde partililere seslenen Özel ise Antalya’nın yerel seçimlerde Türkiye’nin en büyük zaferlerinden birine imza atacağını söyledi. Anketlerin ve saha çalışmalarının bunu çok net olarak ortaya koyduğunu belirten Özel, “Muratpaşa da bu işin amiral gemisi. Karşımda bu işin kahramanları, yanımda da kaptanı var” dedi. 

2019.03.04 13:05:33

Yorum Yap