SON DAKİKA

logo

Dülgeroğlu’ndan Adaylara Hodri Meydan

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, diğer başkan adaylarını canlı yayında projelerini ve Finike’ye nasıl hizmet edeceklerini anlatmaya davet etti.

Cumhur İttifakı MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Dülgeroğlu, sabah saatlerinde Yeşilyurt Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret etti. Sıcak ilgiyle karşılaşan Dülgeroğlu, tüm esnafları gezerken, sorunları tek tek dinledi. Nail Dülgeroğlu, Finike’de ticaretin gelişmesi için yeni iş merkezleri ve istihdam alanları oluşturacaklarını söyledi.

Paketleme tesislerine ziyaret

MHP Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, Turunçova Mahallesi’nde bulunan Narenciye paketleme tesislerini ziyaret ederek, çalışanlara kolay gelsin temennisini iletti. Çalışanlarla sohbet eden Dülgeroğlu, daha sonra KOZA TV’de İdris Taş’ın sunduğu Seçim Akdeniz programına katılmak üzere Antalya Merkeze gitti.

Seçim Akdeniz programında soruları yanıtlayan Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, geç saate rağmen Seçim Koordinasyon Merkezi’ne(SKM)uğradı. Burada kendisini bekleyen vatandaşlarla sohbet eden Nail Dülgeroğlu, “Finike’de belediye başkanlığına aday olan diğer arkadaşlara sesleniyorum. Özellile de Millet İttifakı’nın adayı Mustafa Geyikçi’ye. Yanına isterse yurt dışından isterse yurt içinden 3-5 danışman alsın gelsin, istediği kanalda, istediği sunucuyla televizyon programına çıkalım. Hem de halkın önünde açık oturum yapalım. Finike'nin sorunlarını kim nasıl çözecek halkımız bilsin. Kimin ardında nasıl bir güç var ve nereden destek alacak halkımıza anlatalım. Ben Cumhur ittifakının MHP adayı olarak iktidarın ve Büyükşehir'in desteğini alacağım. Peki kendisi kimin desteğini alacak. Ben Nail Dülgeroğlu olarak tecrübemle, bilgi birikimimle bu sorunları nasıl çözeceğimi çok iyi biliyorum.Hodri meydan biz anlatalım vatandaşlarımız karar versin” dedi.

2019.03.01 10:09:44

Yorum Yap