SON DAKİKA

logo

Kepez Belediyesi’nde Vergi Mesaisi

Kepez Belediyesi, 31 Mayıs Cuma günü sona erecek olan Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergilerinde 2019 yılı birinci taksit ödemeleri nedeniyle hafta sonu veznelerini açık tutacak.

Emlak, Çevre Temizlik, İlan ve Reklam Vergisi’nin 1.taksitinin son ödeme günü 31 Mayıs Cuma günü sona eriyor. Kepez Belediyesi, vatandaşların mağdur olmaması için hafta sonu veznelerini açık tutacak. Vatandaşların vergilerini ödemelerinde zorluk çekmemeleri için 25 Mayıs cumartesi ve 26 Mayıs pazar günleri saat 08.30 ile 17.30 saatleri arasında belediyenin giriş katında bulunan veznelere ödeme yapabilecekler.

Gezici veznelerde görev başında

Kepez Belediyesi’nin gezici vezneleri, Çevre Temizlik Vergisi (ÇTV) ve Emlak Vergisi 1. Taksit ödemelerinin son günü olan 31 Mayıs tarihine kadar mükelleflere pazar yerlerinde hizmet verecek. Zafer ve Habibler Mahallesi’nde cumartesi, Yeni Mahalle ve Çamlıbel Mahallesi’nde ise pazar günü gezici vezneler pazar yerlerinde görev yapacak.

Vergimi nasıl yatırabilirim?

Vatandaşlar, Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergilerini Kepez Belediyesi’nin giriş katında bulunan veznelerden, tüm Halkbank şubelerinden veya belediyenin www.kepez-bld.gov.tr resmi internet sitesindeki ‘İnteraktif Belediyecilik’ bölümünde bulunan ‘Vergi Ödeme’ kısmını tıklayarak ödemelerini gerçekleştirebilirler.

 

 

 

 

 

 

 

2019.05.24 10:35:27

Yorum Yap