SON DAKİKA

logo

Tütüncü 19 Gündür Teşekkür Ziyaretinde

Başkan Hakan Tütüncü, kendisini 31 Mart Yerel Seçimlerinde 3. kez Kepez Belediye Başkanlığı'na layık gören hemşehrilerine yönelik gerçekleştirdiği teşekkür ziyaretlerini tam 19 gündür sürdürüyor.

31 Mart Yerel Seçimlerinde oy oranını artıran 10 belediye başkanından biri olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 70 gün süren seçim kampanyasından sonra da  durdurak bilmeden çalışmaya, hemşehrileriyle birlikte olmaya devam ediyor. 

Başkan Tütüncü, 1 Nisan'dan itibaren seçimlerde kendisine destek veren, güvenen hemşehrilerini,  iş yerlerinde, evlerinde ziyaret etmeye ve  yapımı süren yatırımları da yakından takip etmeye başladı. Tütüncü, Kepezliler ile arasında var olan sevgi bağını güçlendirmeye de özel  bir önem veriyor. Gündüz mesaisinde makamında hayırlı olsun tebriklerini kabul eden, daha sonra mahallelerde teşekkür ziyaretinde bulunan Tütüncü, akşam mesaisinde ise kendisine çay davetinde bulunan hemşehrilerini evlerinde ziyaret ediyor. 

 

Ak Otobüs ile tüm Kepez'e teşekkür turu 

 

Başkan Hakan Tütüncü,  Ak ismini verdiği otobüs ile Kepez'in tüm mahallelerinde başlattığı teşekkür turunu da  tam 19 gündür devam ettiriyor. Ak Otobüs ile gezi sırasında teşekkür anonslarını yapan Tütüncü, zaman zaman da otobüsten inerek, vatandaşların taleplerini dinliyor, hayırlı olsun tebriklerini kabul ediyor.   Teşekkür gezisinde Tütüncü'yü  7'den 70'e tüm Kepezliler  sevgi gösterileriyle karşılıyorlar. 

 Başkan Tütüncü, geçtiğimi Cuma günü  ak otobüs ile 19.  teşekkür ziyaretini Yeşilırmak , Düden, Şelale, Şahin Bey ile Aliye İzzet Begovic caddelerinde ve  Süleyman Demirel Bulvarı'nda gerçekleştirdi. 

Her seçimde daha yüksek oy

 

Teşekkür ziyaretleriyle ilgili bir açıklama yapan Tütüncü, "Seçimler biteli 19 gün oldu. Ama ben 19 gündür yine halkıma teşekkür için sokaklardayım . Gündüz teşekkür için sokaklarda, akşam da hemşehrilerimizin çay daveti için  evlerdeyim. Dükkan dükkan, kapı kapı, cadde cadde ve sokak sokak hemşerilerim ile birlikte oluyorum. Zaten bizim yaşam şeklimiz hemşerilerimizle birlikte yaşama üzerine kurulu. 

Kepezli hemşerilerime her vesileyle teşekkürlerimi ifade etmek bizim için büyük bir mutluluk vesilesi." ifadesini kullandı. 

Teşekkür ziyaretlerinin devam edeceğini aktaran Tütüncü, "Üç seçimde de bir önceki seçimlerden daha yüksek oyla şahsımı Kepez Belediye başkanlığı makamına layık gören hemşerilerim her türlü teşekkürün en büyüğünü hak ediyorlar. O sebepten dolayıdır ki, meclis üyelerimizle birlikte 19 gündür hemşehrilerimize teşekkür için sokaktayız. Bu teşekkür turu bir süre daha devam edecek. Bize oy veren, vermeyen tüm Kepezli kardeşlerime desteklerinden, güvenlerinden dolayı teşekkür etmeye devam edeceğiz." diye konuştu. 

 

"Tüm Kepez'in belediye başkanıyım"

"Bize oy versinler ya da vermesinler bütün hemşerilerimin belediye başkanıyım."  diyen Başkan Hakan Tütüncü, açıklamasının devamında şunları kaydetti: "Kepez'de yaşayan herkes için çalışmaya, gayret etmeye devam edeceğiz. Teşekkür ziyaretlerimiz esnasında hemşerilerimizin taleplerini alıyoruz. Sevgili çocuklarımızla bir araya geliyor ve onlara küçük hediyeler veriyoruz. Böylelikle çok farklı bir gönül birliğini gerçekleştirmiş oluyoruz. Kardeşliğimizi perçinleştirme, derinleştirme anlamında bu ziyaretlerin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Teşekkür ziyaretlerimizi Ak Otobüsle yapıyoruz. Gezi sırasında teşekkür anonslarını bizzat kendim yapıyorum. Belediye, millet için vardır. Belediye başkanı da hemşerilerine hizmet ettiği sürece görevini yerine getirir. O sebepten dolayıdır ki, biz teşekkür ziyaretlerimizi bir süre daha devam ettireceğiz. Belediyeye hayırlı olsun  ziyaretine gelen hemşehrilerimizi makamda ağırlıyoruz . Bir yandan da bürokratlarımızla, çalışanlarımızla bir araya geliyor ve hizmetlerimizi şekillendiriyoruz. Diğer yandan da Kepezli hemşehrilerimize 31 Mart seçimlerindeki desteklerinden dolayı teşekkür etmek için sokaklardayız. Sokakları asla ihmal etmiyoruz. Hemşehrilerimzin gönül kapılarını sürekli çalıyoruz ve çalmaya da devam edeceğiz.

Bütün hemşirelerimize bir kez daha teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum. Şimdi birbirimize daha sıkı sarılma, birliğimizi, beraberliğimizi büyütme ve kardeşliğimizi derinleştirme zamanı. İnşallah bunları yapacağız . Bunları yaptıkça her şey çok daha güzel olacak."

 

"Kepez'e ektiğimiz sevgi tohumları çiçek açtı "

 

Kepez'e ektikleri sevgi tohumlarının çiçek açtığının altını çizen Tütüncü, "7'den 70'e hemşehrilerimizin  gönüllerinde yer edinmek bizim için büyük bir mutluluk vesilesi. Her zaman söylüyorum;  benim için en büyük makam çocuklarımızın, ağabeylerimizin,  annelerimizin, babalarımızın tüm Kepezlilerin yüreklerinde edindiğim yerdir. Kepezli hemşehrilerimin yüreklerinde minicik bir yer edinmek, bizim için dünyanın bütün makamlarından daha yücedir. Yeni dönemde de sevgi ekmeye, sevgiyi büyütmeye devam edeceğiz. 10 yılda ektiğimiz sevgi tohumlarının çiçek açtığını bu seçim döneminde çok yakından gördüm. O çiçekler büyüyecek, gelişecek daha güzel gönül bahçeleri ortaya koyacağız. Her şey daha güzel bir kepez için. Yatırımlar yapmaya devam edeceğiz ama biz bu dönem en büyük yatırımı gönüllere yapmaya devam edeceğiz." diyerek, açıklamasını tamamladı. 

 

Bu haberle ilgili görüntülere aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

http://ftp.kepez-bld.gov.tr/

 

 

2019.04.22 09:22:46

Yorum Yap