SON DAKİKA

logo

Başkan Gül’den Personele Teşekkür

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile kahvaltıda buluştu. Temizlik konusunda halktan büyük övgüler aldıklarını kaydeden Gül, bunu sağlayan personeline teşekkür etti.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren 164 personeline teşekkür etmek amacıyla Arslanbucak Hizmet Alanı’nda bir kahvaltı verdi. Başkan Gül’ün ev sahipliğinde gerçekleştirilen kahvaltıya temizlik işleri müdürlüğü personelinin yanı sıra Başkan Yardımcısı Ahmet Can, meclis üyeleri Semih Top ve Özcan Çeliktaş ile birim müdürleri katıldı.

 

Başkan Gül kahvaltıda yaptığı konuşmada; “Kemer Belediyesi olarak bir büyük bir aileyiz. . Değerli personelimizle kahvaltıda bir araya gelmekten çok mutlu oldum ve gurur duydum. Temizlik İşleri Müdürlüğümüz ilçemizde örnek bir çalışma sergiliyor. Bu konuda gerek sosyal medyada, gerekse halkımızla birebir görüşmelerimizde büyük övgü alıyoruz. Tüm personelime teşekkür ediyor ve ellerine sağlık diyorum. Önümüzdeki günlerde de diğer birimlerimizin personelleriyle kahvaltıda bir araya geleceğiz. Tüm personelime başarılar diliyorum” dedi. 

2018.11.29 11:41:06

Yorum Yap