SON DAKİKA

logo

Çavuşoğlu'ndan Sevindiren Ziyaret

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu üniversite öğrencileri ile buluşacağı program öncesi Almanya'dan gelen altyapı oyuncularını sevindirdi. Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu Göynük MYO programı öncesi kendisi için hazırlanan ikram organizasyonu için geldiği otelde gurbetçileri sevindirdi.

Almanya'da çeşitli kulüplerin PAF kadrosunda bulunan ve hepsi de Türk kökenli olan oyuncuların kamp yaptığı otele gelen Hasan Çavuşoğlu'nu alt yaş grubu futbolcular otel girişinde karşıladı. Almanya'nın futbol federasyonunda görev alan Evren Cebeci tarafından organize edilen kamptaki futbolcular Hasan Çavuşoğlu'nu karşıladı.
 Avrupa'nın çeşitli yerlerinden gelen gurbetçi futbolcular ve aileleri ile Kemer de yılın belirli aralıklarında kampa geldiklerini söyleyen Evren Cebeci "Almanya da bulunduğumuz bölgede Türkiye Süper Ligi takip ediyoruz. Özellikle sporla iç içe olan Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile burada bulunmak bizi çok mutlu etti. Alanya sadece turizm değil sporun da önemli bir temsilcisidir. Başkanımız da sporla son derece ilgili ve hala başarılı bir şekilde futbol oynuyor. Kampımıza sadece Almanya değil Avusturya ve Kıbrıs'tan da katılımlar var. Kendisiyle futbol üzerine konuşma fırsatını da bulduk" dedi.
  Avrupa'nın çeşitli yerlerinden gelen genç oyuncular Süper Lig de temsil edilen Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile görüşmenin mutluluğunu yaşadı. Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu genç futbolcular ile tek tek tokalaşarak sohbet ederek ekiple beraber hatıra fotoğrafı çektirdi Hatıra fotoğrafında Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Kahraman Köktürk de hazır bulundu

2019.01.03 11:34:28

Yorum Yap