SON DAKİKA

logo

88 Öğrenciye Bisiklet Hediye Edildi

Kemer Belediyesi’nin Sağlıklı Yaşam Projesi kapsamında Çamyuva Mahallesi ve Tekirova Mahallesi’ndeki okullarda öğrenim gören 88 öğrenciye daha bisiklet hediye edildi.

Kemer Belediyesi’nin “Kemer’de Bisikletsiz Çocuk Kalmayacak” sloganı ile düzenlediği Sağlıklı Yaşam Projesi kapsamında Çamyuva Rukiye Koç Ortaokulu’nda 43, Tekirova Halit Narin Ortakokulu’nda 45 olmak üzere toplam 88 öğrenciye daha bisiklet hediye edildi. 

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Başkan Yardımcısı Ahmet Can, Meclis Üyesi Recep Yılmaz, öğrenciler, öğretmenler ve öğrenci velilerinin katıldığı törenlerde konuşan okul müdürleri Kemer Belediyesi’ne ve Başkan Gül’e teşekkür ettiler.

Başkan Mustafa Gül ise “Bugüne kadar eğitime harcadığımız bütçe 8 milyon liraya ulaştı. Bundan sonra da desteklerimiz devam edecek. Bu yıl ki vereceğimiz bisikletlerle birlikte 4 bin çocuğumuzu bisikletlerine kavuşturmuş olacağız. Çocuklarımız bisikletlerini güle güle kullansınlar. Öğrencilerimizden isteğimiz ise mutlaka trafik kurallarını uymaları ve kasksız bisiklet kullanmamalarıdır” dedi.

 

2018.10.23 11:16:26

Yorum Yap