SON DAKİKA

logo

Kepez, Zabıta Haftası’nı kutladı

Bu yıl 192’ncisi kutlanan Zabıta Haftası etkinlikleri kapsamında, Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri de Cumhuriyet Meydan’ındaki Atatürk anıtına çelenk sundu

Antalya Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen ve diğer ilçe zabıta birimlerinin de hazır bulunduğu Zabıta Haftası etkinlik programına Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri de katıldı. Kepez Belediyesi Zabıta ekiplerinin de çelenk sunduğu tören, zabıtaların görkemli konvoyu ile devam etti. Kepez Belediyesi motorlu zabıta ve turizm zabıtası ekiplerinin de katıldığı etkinlikler vatandaşlar tarafından ilgiyle izlendi.  

Karaloğlu’nu ziyaret ettiler

Törenin ardından  Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Muharrem Kavurkacı ile birlikte ilçe zabıta idarecileri Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret etti.  Karaloğlu, kendisini ziyarete gelen ekibin Zabıta Haftası’nı kutlayarak görevlerinde başarılar diledi. Valilik ziyaretinin ardından program Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde devam etti. Zabıta Haftası’nda şehrin idaresini kolaylaştıracak çözüm önerilerini istişare eden idareciler, daha iyi hizmet vermenin yollarını da çözümledi. 

2018.09.07 10:03:46

Yorum Yap