SON DAKİKA

logo

Kepez’de her çocuk çok değerli

Geleceğin sporcularının yetiştirildiği Kepez’de, çocukların sağlıklı bireyler olarak yetişebilmeleri için çalışılıyor. Sporun birçok alanında eğitim veren Kepez Belediyesi Spor Kulübü, her bir öğrenciyi özenle yetiştiriyor.

Kepez Belediyesi Spor Kulübü, güvenli, sağlıklı ve modern tesislerinde uzman kadrosuyla kaliteli eğitim vermeye devam ediyor. Kulüp, başarılı sporcuların yetiştiği ve son zamanlarda güreş, yüzme ve su topu branşlarında alınan derecelerle de adından söz ettiriyor. Kepez Belediyesi Spor Kulübü, yeteneklerini keşfettiği çocuk ve gençleri, alt yapıya alarak, geleceğe sağlam adımlarla hazırlıyor.

Başarının Mimarı

Çocukların geleceklerini inşa etmelerinde onlara yardımcı olduklarını belirten Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, “Çocuklarımızın bir aile ortamında eğitim görmelerini sağlıyoruz. Her biriyle tek tek ilgileniyoruz.  Geleceğin aranan sporcuları olmaları için onların yanında yer alıyoruz.”dedi. Çocukları spora kazandırmak için tüm imkânları seferber eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye teşekkür eden Kulüp Başkanı Ünlüoğlu, geleceğin sporcularının başarı mimarının Başkan Tütüncü olduğunu söyledi.

 

2018.09.05 12:57:11

Yorum Yap