SON DAKİKA

logo

Döşemealtı Belediyesi’nden kan bağışına destek

Döşemealtı Belediyesi ile Türk Kızılayı Antalya Şubesi işbirliğiyle kan bağışı kampanyası düzenlendi. Döşemealtı Kent Meydanında kurulan kan toplama merkezine belediye personelinin yanı sıra çok sayıda vatandaş gelerek kan bağışında bulundu.

Yardımseverlik kanımızda var” sloganıyla vatandaşları kan bağışına davet eden Türk Kızılayı Antalya Şubesi Döşemealtı Belediyesi işbirliğiyle kent meydanında kan bağışı kampanyası başlattı. Sabah saatlerinde ilçenin ilk kent meydanına kurulan standa belediye personeli gelerek kan bağışında bulunmaya başladı. Belediye hoparlörleri ve SMS ile ilçede yaşayan vatandaşlarda kan bağışına davet edildi. Çok sayıda vatandaş kent meydanında bulunan kan toplama merkezine gelerek bağışta bulundu. Döşemealtı’nda kan bağışı kampanyasına oldukça yoğun katılım olduğunu dile getiren Kızılay yetkilileri, “Döşemealtı Belediyesi çalışanları başta olmak üzere ilçe halkı kan bağışı kampanyasına yoğun ilgi gösterdi. Kan veren ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, çok sayıda sosyal sorumluluk projesi yaptıklarını dile getirerek, “Bu projelerin içerisinde belkide en değerli olanı kan bağışı kampanyası. İlgi gösteren tüm personel ve ilçe halkımıza sonuz teşekkür ederim” diye konuştu.

2018.09.11 11:10:30

Yorum Yap