SON DAKİKA

logo

KUMLUCA YATIRIMLARI VE PROJELERİ DEĞERLENDİRİLDİ

Kumluca 2019 hedefleri için toplantı yapıldı. Toplantıda AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, İlçe Kaymakamı Hakkı Uzun, Belediye Başkanı Yusuf Göven ve İlçe birim müdürleri Kumluca'yı masaya yatırdılar, projeleri, yatırımları değerlendirdiler. İlçe Müdürleri 2019 ve sonrası yıllar için Kumluca İlçesinde planladıkları hizmetleri ve atılması gereken yatırım hedeflerini anlattılar. Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlementerler Asamblesi ( Akdeniz-PA) Komisyonu Başkanı Atay Uslu'da iletilen sorunların çözümü ve sürecin hızlanması hususunda Antalya ve Ankara ile anında temas kurarak konuları yakınen takip etti.

ATAY USLU; KUMLUCA HASTANEMİZİN EK BİNA İNŞAATI BAŞLIYOR

Milletvekili Atay Uslu Kumluca'da son yıllarda önemli yatırımlar yapıldığını yol, gölet, okul, sağlık gibi alanlarda yatırımların, sosyal politikalar, tarım, turizm alanlarında projelerin devam ettiğini ifade ederek toplantı ile ilgili şu bilgileri verdi:  " Bu gün Kumlucamızda üzerimize düşen görevleri takip için verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Yereli aşan konuları Antalya İl Müdürlerimiz, Ankara Bakanlık Bürokrasisi ve Bakanlarımız ile masadan kalkmadan  anında görüştük. Özellikle yeni hükümet konağı, jandarma ve emniyet müdürlüğü binaları için  yeni yerlerin tahsisi ve ardından yapımları konusunda girişimlerde bulunulması kararlaştırıldı. Okulların açılması ile beraber Milli Eğitim alanında atılacak adımlar konuşuldu. Kumluca Devlet Hastanesi ek binasının ihalesi yapıldı, çok kısa süre içerisinde inşaatına başlanılacak. SGK binamızın inşaatında çalışmalar yeniden başlayacak. Antalya-Kumluca yolunda  6 km'lik bir kısım daha önümüzdeki günlerde trafiğe açılacak.. "

KUMLUCA HİZMETLERİYLE, PROJELERİYLE, HEDEFLERİYLE MASAYA YATIRILDI.

Atay Uslu hizmetleri parti ve milletvekilleri olarak ekip ruhu içinde yaptıklarını ifade ederek şöyle devam etti: "Antalya’nın doğusundan batısına her noktasına yatırımlarımıza devam ediyoruz ve bu yatırımlardan şehrinizin her mahallesi, her ilçesi nasibini alıyor.  Kumlucamızda gerek Kumluca Belediyemiz gerekse Antalya Büyükşehir Belediyemiz hem merkezde hem de mahallelerde çok önemli alt ve üst yapı yatırımlarını gerçekleştiriyor, sanatsal-kültürel etkinlikler icra ediyor.  Menderes Türel ve Yusuf Göven Başkanlarımızı kutluyorum, teşekkür ediyorum. Kumluca ilçemizdeki projeler, yatırımlar için Hükümetimize, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Bakanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.  Projelerin hayata geçmesinde büyük emeği olan başta Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu'na, İl Başkanımız İbrahim Ethem Taş'a, İlçe Başkanımız Arif Yavuzer'e, Milletvekili Arkadaşlarımıza, Valimiz Münir Karaloğlu'na teşekkürlerimi sunarım."

Toplantıya Milletvekili Atay Uslu, Kaymakam ve Belediye Başkanı yanında Jandarma Komutanı, Emniyet, Milli Eğitim, Sosyal Politikalar, SGK, Orman, Tarım, Sağlık, Milli Emlak Müdürleri, Müftü, Başhekim ve ilgili ilçe bürokrasisi katıldı.

2018.09.10 11:32:13

Yorum Yap