SON DAKİKA

logo

GÜREŞÇİLERİN ANTRENMANLARI SÜRÜYOR

Aksu Belediyesi güreş takımı içinde bulunduğumuz güreş sezonunda hazırlıklarını hummalı bir şekilde sürdürüyor. Kispetini giyerek, sporcuları eğiten Kulüp Başkanı Mehmet Selvi, kalan güreşlere de iddialı şekilde hazırlandıklarını söyledi.

Aksu Belediyesi Yağlı Güreş takımı hafta sonu gerçekleşecek olan Korkuteli güreşlerine hazırlanıyor. Geçen yıl gerçekleşen Aksu Belediyesi güreşlerinde jübilesini yapan, kendini genç yetenekleri yetiştirmeye adayan Kulüp Başkanı Mehmet Selvi, güreşçilere taktikler verdi, onlarla birlikte idman yaptı.

7 Ekim’de yapılacak olan Aksu Belediyesi güreşlerine de hazırlandıklarını kaydeden Selvi, “Güreş takımımız bütün güreşlere en iyi şekilde hazırlanıyor. Ev sahipliği yapacağımız Aksu güreşlerimiz için de az zaman kaldı. Hem güreş takımımızı hem de güreş sahamızı bu önemli organizasyona hazırlıyoruz. Biz Akdeniz’in en iyisi olmayı hedefledik ve bu doğrultuda hazırlanıyoruz. Bizlere güvenen Aksu Belediye Başkanımız Halil Şahin başta olmak üzere herkese desteklerinden ve güvenlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi. 

2018.08.29 11:12:18

Yorum Yap