SON DAKİKA

logo

DANSIN MİNİK ŞAMPİYONLARI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın, bu haftaki randevusuz görüşme programına, dans şampiyonları Dicle Sofia Akın-Berke Balta çifti de katıldı. Başkan Uysal, dansın minik şampiyonlarını kutladı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Görüşülebilir olmak ve görüşülebilir kalmak en önemli ilkemizdir” diyerek her Çarşamba Turunç Masa’da gerçekleştirdiği randevusuz görüşme saatinde bu hafta da Muratpaşa’nın farklı mahallerinden gelen komşularıyla bir araya geldi. Başkan Uysal, komşularının yaşadıkları sıkıntı, istek, öneri ve memnuniyetlerini dinledi.

 Başkan Uysal’ın randevusuz görüşmelerinde; dansın minik şampiyonları Dicle Sofia Akın- Berke Balta çiftini ağırladı. Dünya Dans Sporları Federasyonu’nun Ukrayna’da düzenlediği şampiyonada ve İzmir’de yapılan Türkiye Şampiyonası’nda Minikler kategorisinde şampiyon olan Dicle Sofia Akın- Berke Balta çifti; Başkan Uysal’a kısa bir gösteri sundu. Dicle Sofia Akın- Berke Balta’nın dans gösterisini hayranlıkla izleyen Başkan Uysal; “Çocuklarımızı kutluyorum. Kültürden, sanattan, spordan hayatlarının hiçbir aşamasında vazgeçmesinler” dedi.

 

2018.08.16 10:14:38

Yorum Yap