SON DAKİKA

logo

10 yılığına yeniden MATSO’ya bedelsiz olarak tahsis edildi

10 yıldır MATSO tarafından işletilen Otogar toplantı salonu tahsis süresinin dolmasının ardından Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel tarafından 10 yıllık süre ile yeniden MATSO’ya bedelsiz olarak tahsis edildi.

Yap işlet devret modeli ile 2008 yılında tahsis edilmişti

Otogar Toplantı Salonunun Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) tarafından 2008 yılında yap işlet devret modeli ile Manavgat Belediyesinden 10 yıllığına tahsisi alınmıştı. Geçtiğimiz aylarda tahsis süresi dolan salon, 2014 yılında Büyükşehir yasası ile birlikte Manavgat Otogarı işletmesi ile birlikte toplantı salonunun mülk sahibi Antalya Büyükşehir Belediyesi olmuştu. MATSO Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı’na katılan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, tahsis süresi dolan salonu yeniden 10 yıllığına bedelsiz olarak MATSO’ya tahsis ettiklerini açıklamıştı.

Başkan Boztaş, Türel’e teşekkür etti

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, salonu bedelsiz bir şekilde yeniden kendilerine tahsis edilmesini sağlayan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e teşekkür ederek “toplantı salonumuz 10 yıl daha tüm kamu kuruluşlarımız, üyelerimiz ve Manavgat halkımızın hizmetinde olacak. Toplantı salonumuz ilçemizin önemli bir ihtiyacını gidermiş olarak hizmet vermeye devam edecektir” dedi.

Başkan Türel’den kurum olarak ne talep ettiysek gerçekleştirdi

Başkan Boztaş, sektörel ya da kenti ilgilendiren konularda bulundukları tüm taleplere Başkan Türel’in olumlu yanıt verdiğini ve yardımcı olduğunu belirterek, Başkan Türel’e teşekkür etti. Boztaş, “Bu güne kadar sektörel ya da kentimizi ilgilendiren konularda Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Menderes Türel’den ne talep ettiysek taleplerimiz gerçekleşti. Bütün taleplerimize olumlu cevaplar verdi, destek oldu. Kendileri ile iletişim kanallarımız hep açık oldu ve her zaman iyi diyalog içinde olduk. Ayrıca Temmuz ayı Olağan Meclis Toplantımıza katıldıktan sonra da Side Mahallemizin imar sorununu çözme kararı aldığını açıkladı. Sayın başkanımıza sektörel ya da kentimizle ilgili konularda bize verdikleri destekler için Manavgat iş dünyası adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

2018.08.17 11:38:01

Yorum Yap