SON DAKİKA

logo

Kepez’de bir ilk

Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nde yetişen gençlerden oluşan erkek sutopu takımı, Mersin’de düzenlenen U17 Erkekler Bölgesel Lig müsabakalarında Kepez’i ve Antalya’yı temsil edecek.

Kepez Belediyesi’nin ilçe sakinlerinin hizmetine açtığı Adnan Menderes Olimpik Yüzme Havuzu’nda yetişen ve 11 - 16 yaş grubundaki gençler, Kepez Belediyespor’un sutopu takımında yer alıyor. Kendilerinden yaşça büyük diğer sutopu takımlarıyla karşılaşmalara çıkacak “Kepez’in Sutopu Kaplanları” ilk resmi müsabakalarına çıkmak üzere Mersin’e gitti. 17-19 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek müsabakalarda tüm takımlar toplamda dört maça çıkacak. Kepez’in Sutopu Kaplanları’nın karşılaşacakları takımlar sırasıyla şöyle; Selçuklu Belediye, Kayseri Gençlik Hizm., Palacı Gençlik, Bursa BŞB.

Ünlüoğlu, başarılar diledi

Sporcu gençler için her türlü imkânı oluşturmaya ve onlara en iyi şartlarda eğitim vermeye çalıştıklarını belirten Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, “Kepezimizde bir ilki yaşıyoruz. Modern tesislerimizde yetiştirdiğimiz sutopu takımımızdaki çocuklarımız Bölgesel Lig’lerde Kepezimizi ve Antalya’mızı temsil ediyor. Bu bize gurur veriyor, sutopu takımımıza güveniyorum ve tüm takımlara başarılar diliyorum.” dedi. 

2018.08.17 11:21:01

Yorum Yap