SON DAKİKA

logo

Vekillerden Kemer’e teşekkür ziyareti

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak ve beraberindeki heyet, CHP Kemer İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek 24 Haziran seçimlerinde elde edilen başarıda katkısı olan tüm partilileri kutladılar. Ziyarette değerlendirmelerde bulunan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Partimizin başarısını daha da yükseklere taşıyacağız. Oyuna gelmeyeceğiz” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Antalya milletvekilleri Aydın Özer ve Rafet Zeybek, İl Başkanı Ahmet Kumbul, İl Disiplin Kurulu Başkanı Muammer Saygılı ve İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, partinin Kemer İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Ziyarette konukları CHP Kemer İlçe Başkanı Hüsnü Ünal ile Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül karşıladı.

 

“KEMERE GÜVENİYORUZ”

Ziyarette bir konuşma yapan Genel Başkan Yardımcısı Budak, 24 Haziran seçimlerinde Kemer’de elde edilen başarının alınmasında emeği geçen tüm partilileri kutladı. Budak, önümüzdeki yerel seçimlerde de bu başarı grafiğinin daha da yükseleceğine inandığını ve Kemerlilere güvendiğini vurguladı.

 

“PARTİLİLERİMİ KUTLUYORUM”

İl Başkanı Kumbul da, “Kemer’de partililerimizle buluşmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum ve 24 Haziran seçimlerindeki başarılı çalışmalarından dolayı tüm partililerimizi kutluyorum” dedi. İlçe Başkanı Hüsnü Ünal ise “Genel Başkan Yardımcımız, milletvekillerimiz, İl Başkanımız ve il yöneticilerimizi ilçemizde ağırlamaktan büyür onur duyuyoruz” diye konuştu.

 

“YEREL SEÇİMLERDE DE BAŞARACAĞIZ”

Başkan Mustafa Gül ise “24 Haziran seçimlerinde CHP olarak Kemer'de büyük bir başarı yakaladık. Partimizin oyunu yüzde 30’ların üzerine çıkardık Ama ‘biz başarılı olduk veya başarısız olduk’ diye kavga etmiyoruz. Bunlara gerek yok. Biz birlik içerisinde olursak önümüzdeki yerel seçimlerde de başarılı olacağımıza inanıyoruz. Biz bu başarıyı daha da yükseltmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

“BU OYUNLARA GELMEYECEĞİZ”

Hükümetin başarısızlığını örtmek için gündemi saptırdığını kaydeden Başkan Gül, “Ülkede ekonomik kriz var. Bazıları bu krizi CHP üzerinden yönetmeye kalkıyor. Havuz medyası gerek Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, gerekse Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce hakkındaki haberleri yayınlamadı. Ellerinden geldiğince partimizi dışarıda bırakmaya çalıştılar. Biz bugün bunları dikkate alıp böyle oyunlara alet olmamaya çalışıyoruz. Olmayacağız! Partimizin başarısı için elimizden geleni yapacağız” dedi.  

2018.08.09 14:25:53

Yorum Yap