SON DAKİKA

logo

MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN OKULLARA DESTEK

Yeni eğitim-öğretim dönemine kısa bir süre kala Muratpaşa Belediyesi, okulların bakım ve onarımlarına destek oluyor. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; olanaklar çerçevesinde, gelen talepleri değerlendirerek, okulların yeni eğitim dönemine hazırlanmasına katkı sağladıklarını söyledi

Muratpaşa Belediyesi; öğrencilerin sağlıklı ve güvenli ortamlarda eğitim görmeleri için, gelen talepler doğrultusunda okullara destek sağlıyor. Yeni eğitim-öğretim dönemi öncesi okullardaki çalışmalarını hızlandıran Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kaleiçi’nde Kılınçarslan Mahallesi’ndeki Dumlupınar Ortaokulu’nun duvarlarının iç kısımlarını boyayıp, çocuklar için oyun alanları çizdi.

 Olanaklar çerçevesinde ve gelen talepler doğrultusunda, ilçede bulunan okullara da hizmet sunduklarını belirten Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; “Çocuklarımızın, güvenli ve sağlıklı ortamlarda eğitim görmelerini istiyoruz. Ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor” dedi. Başkan Uysal ayrıca Muratpaşa Belediyesi sosyal kreşleri, eğitim-bilgi merkezleri ve gençlik eğitim merkezi MURGEM’in yeni eğitim-öğretim dönemine hazırlandığını belirtti.

 

2018.08.13 14:28:35

Yorum Yap