SON DAKİKA

logo

BAŞKAN YÜCEL, HAFTASONU BATI YAYLALARINDA VATANDAŞLARLA BULUŞACAK

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, kalabalık bir ekiple bu hafta sonu batı bölgesi yaylalarına çıkarma yapacak. 2 gününü batı yaylalarına ayıracak olan Başkan Yücel, 23 yaylada vatandaşlarla buluşup, dertlerini dinleyecek ve hizmetlerini anlatacak.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, geçen yıl yaptığı gibi bu yıl da batı bölgesi yaylalarına ekibi ile birlikte çıkarma yapacak. Başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri ve kalabalık bir ekiple bu haftasonunu batı yaylalarında geçirecek olan Belediye Başkanı Yücel; “Bu haftasonu batı yaylalarında bulunan vatandaşlarımızla biraraya gelip, sorunlarını dinleyeceğiz, dertlerini paylaşacağız. Yaptıklarımızı ve yapmak istediklerimizi anlatacağız. Haftasonu yayla sakinlerimizi ve yolu batı yaylalarına düşen tüm vatandaşlarımızı yayla programımızda buluşmaya davet ediyorum.” dedi.

BAŞKAN YÜCEL 23 YAYLAYI ZİYARET EDECEK

Başkan Yücel’in cumartesi günü sabah Bayır Mahallesi Oğuz Yaylası’ndan başlayacak yayla programı Pazar günü öğleden sonra Elikesik (Yöremece) Yaylası’nda son bulacak.

Başkan Yücel’in ziyaret edeceği yaylalar; Bayır Oğuz Yaylası, Karaboynuzlar Yaylası, Okurcalar Yaylası, Çakallar (Karıngöl) Yaylası, Saburlar Yaylası, Avsallar Yaylası, Akdam Yaylası, Seyricek, Soğukpınar Yaylası, Karamanlar Yaylası, Orhan Yaylası, Çayboğazı Yaylası, Gözübüyük Sirge Yaylası, Yenice Yaylası, Burçaklar Yaylası, Emişbeleni Yaylası, Eğrigöl (Sultanpınarı-Kaynarca), Söbüçimen Yaylası, Payallar Yaylası, Tosmur Yaylası, Toslak Yaylası ve Elikesik (Yöremece) Yaylası

 Bilgi için:

Rabia EŞİT

Alanya Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi

rabiaesit@alanya.bel.tr

2018.08.02 14:09:31

Yorum Yap