SON DAKİKA

logo

Sporun adresi, Kepez Spor Kompleksi

Sporla büyüyen ve sporu yaşam şekli haline getiren nesillerin yetişmesi için Kepezlilerin hizmetine kazandırılan projelerden biri olan Kepez Belediyesi Spor Kompleksi, spor ve yeşil alanları ile sporseverlerin ilgisini çekiyor.

İlçenin mevcut yeşil alanlarını koruyan ve bir yandan da kazandırdığı yeşil alanlarla da kentin dokusunu güçlendiren Kepez Belediyesi, sporseverlere de nefes alabilecekleri bir ortamda spor yapma imkânı sunuyor. Kepezlilerin hizmetine kazandırılan projelerden biri olan Kepez Belediyesi Spor Kompleksi, her gün yüzlerce kişiyi ağırlıyor. Çocukların oynadığı, ilçe sakinlerinin ise spor aktivilerini gerçekleştirdikleri kompleks, yürüyüş parkurları, spor aletleri ve çocuk parkı ile sağlıklı yaşamın kapılarını Kepezlilere aralıyor.

Ünlüoğlu, “Doğru yoldayız”

Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet  Ünlüoğlu, sağlıklı yaşamı desteklediklerini ve sporseverlerin her zaman yanında olduklarını dile getirdi. Kulüp Başkanı Ünlüoğlu, “Nefes alınabilir ortamlarda spor yapabilmek için ilçe sakinlerinin kulübümüzü seçmesi bizi sevindiriyor. Kompleksimizde her gün spor yapanları görmek, doğru adımlar attığımızın ve doğru yolda olduğumuzun göstergesidir.” dedi.

 

2018.08.06 10:12:02

Yorum Yap