SON DAKİKA

logo

Alanya'da 2 mahallede yol çalışması

Alanya Belediyesi, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda Konaklı ve Payallar Mahallesi'nde yol, parke ve alt yapı çalışmaları yapıyor.

Alanya Belediyesi ekipleri şehrin batı bölgesinde hummalı bir çalışma gerçekleştiriyor. Konaklı Mahallesi,D-400 Karayolu üzeri, Dizdaroğlu Düğün Salonu yanında bulunan alanda yol-parke çalışması yapan ekipler, 170 m uzunluğa 7 m genişliğe sahip olan yolda çalışmalarını sürdürüyor. 
ESNAFIN TALEBİ KARŞILANIYOR
Konaklı Mahallesi'nde bulunan Merkez Taksi Durağı'nda çalışan 40 taksici esnafın talebi doğrultusunda durağın yanına 300 m2 parke taşı döşenmesi için çalışmalar başladı. Esnaflar yapılan çalışmadan memnuniyet duyduklarını ifade ederek Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'e ve ekibine teşekkür etti.
Ayrıca Payallar-Konaklı Mahalleleri arasında yer alan Seraphan mevkiinde bulunan 150 metre uzunluğa 21 metre genişliğe sahip olan yolda da parke çalışması öncesi alt yapı çalışması devam ediyor.
25 METRELİK YOLDA SICAK ASFALT İÇİN PERDE DUVAR ÖRÜLÜYOR
Alanya Belediyesi ekipleri, Payallar Sanayi Caddesi'nde bulunan 25 metrelik yolda genişletme ve sıcak asfalt çalışması öncesinde perde duvar örüyor. Alt yapı çalışmalarını sürdüren ekipler, sıcak asfalt çalışması öncesi genişletilmesi planlanan yolda 70 metre uzunlukta 4 metre yükseklikte perde duvar çalışması gerçekleştiriyor. Perde duvar yapımının ardından yolun genişletilerek sıcak asfalt çalışmasına başlanacağı açıklandı. 
2018.07.29 19:23:37

Yorum Yap