SON DAKİKA

logo

Kepez BSM hastane gibi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hizmet binası yanında bulunan Belediye Sağlık Merkezi’ni ziyaret ederek, yeni açılan poliklinikleri inceledi

Türkiye’nin dört bir yanındaki belediyelerin örnek aldığı Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi, her geçen gün daha da büyüyor. Belediye Sağlık Merkezi’ni(BSM) ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepezlilerin de  memnuniyetini ölçtü. Belediye Sağlık Merkezi’ndeki poliklinikleri tek tek ziyaret eden Başkan Tütüncü, tedavi için gelen hemşehrileri ile de sohbet etti.

 Tütüncü’den canlı yayın

 Vatandaşların istek ve diklerini dinleyen Başkan Tütüncü, sağlık merkezinde görev yapan sağlık personeli ile de hizmetler konusunda istişarede bulundu. Yeni tahlil cihazlarının alımıyla güçlendirilen laboratuvarı da gezen Başkan Tütüncü, merkezdeki sağlık hizmetlerini sosyal medya hesaplarından canlı yayın aracılığı ile duyurdu. Belediye Sağlık Merkezi’nde sunulan hizmetlerin sosyal belediyeciliğin bir ürünü olduğunu vurgulayan Başkan Tütüncü, Kepezlilere özel hastane konforunda sağlık hizmeti sunduklarını ve bu hizmetleri daha da çeşitlendireceklerinin müjdesini verdi. 

2018.07.29 18:47:27

Yorum Yap