SON DAKİKA

logo

Kemal Kılıçdaroğlu, Başkan Genç ve Okulu’yu makamında ağırladı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, 2018 Yılı Türkiye Cumhuriyeti Başpehlivanı Orhan Okulu ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, 657. Tarihi Kırkpınar Güreşleri Başpehlivanlığını kazanan KırkgözDöşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü güreşçisi Orhan Okulu, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2018 Yılı Türkiye Cumhuriyeti Başpehlivanı olan Orhan Okulu’yu başarısından dolayı kutladı, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’i de ata sporu yağlı güreşlere yaptığı katkı nedeniyle teşekkür etti.

Başkan Genç yaptığı açıklamasında; “Başpehlivanımız Orhan Okulu ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimiz kapsamında Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile de biraraya geldik” dedi.

Ziyarete Antalya Milletvekilleri Cavit Arı, Aydın Özer ileKırkgözDöşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cihan Sidel, Başantrenör Kemal Yılmaz’da katıldı.

 

2018.07.26 08:44:05

Yorum Yap