SON DAKİKA

logo

Doğa severler farklı rotalarda buluşuyor

Kepez Belediyesi’nin, ’70 den 70 e Doğa Yürüyüşü’ etkinliği, doğa severleri Eylül ayında yine farklı rotalarla buluşturacak.

Kepezlilere ücretsiz olarak sunulan ’70 den 70 e Doğa Yürüyüşü’ etkinliğine yaz sezonu nedeniyle ara verildi. Eylül ayında yeniden start alacak olan yürüyüşler, ocak ayından bu yana 9 rotaya düzenlendi. Kepez Belediyesi’nin imkanları ile ulaşım ve rehberlik hizmetlerinin de ücretsiz olarak sunulduğu yürüyüşlere, farklı yaş ve meslek guruplarından 405 doğa sever katılım gösterdi.

Doğa severler farklı rotalarda buluşuyor

Kepez Belediyesi’nin ‘7 den 70 e Doğa Yürüyüşü’ etkinliği, Kepezlilere doğayı birlikte keşfetmenin heyecanını yaşatıyor. Doğa severler, her ay iki farklı rotayı gezme ve tanıma imkanı buluyor. Uzman rehberler eşliğinde doğanın eşsiz güzelliğine tanık olan doğa severler, yeni yerler keşfederken, çocuklarda doğada gezmenin ve oynamanın tadını çıkarıyor. Kepez Belediyesi’nin ücretsiz bir hizmeti olan doğa yürüyüşleri yeni takvimi ile Eylül’de doğa severleri farklı rotalarla yeniden buluşturacak.  

2018.07.20 12:04:46

Yorum Yap