SON DAKİKA

logo

BAŞKAN ŞAHİN MUAY THAİ TAKIMINI AĞIRLADI

Aksu Belediye Spor Kulübü MuayThai takımı bu yıl ilk kez Türkiye Şampiyonası’na katıldı. Çanakkale’de yapılan şampiyonada büyük deneyim kazanan sporcular Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i ziyaret ederek, destekleri için teşekkür etti.

Aksu Belediye Spor Kulübü MuayThai takımının sporcularından Elif Çoban, Ünal Şirin, Borakan Şimşek ve Halil AğıntağıÇanakkale’de yapılanTürkiye Şampiyonası’na katıldı. Şampiyona dönüşü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Selvi ve antrenörleri Mesut Açıkalın ile Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i ziyaret eden sporcular spora ve kendilerine destek verdiği için Başkana teşekkür etti. Antrenör Mesut Açıkalın sporculardan Halil Ağıntağı’nın daha önce Avrupa 3.lüğü bulunduğunu ifade ederek, sporcunun 22-26 Ağustos tarihleri arasında Ukrayna’da yapılacak olan Karadeniz Kupasına katılacağını açıkladı.

AMAÇ DAHA ÇOK ÇOCUĞA SPOR YAPTIRMAK

Şampiyonalarda derece almalarından ziyade çocukların sporu sevmesinin ve boş zamanlarını sporla geçirmelerinin önemli olduğunu kaydeden Başkan Şahin, “Ne kadar çok çocuğa spor yaptırabilirsek, ne kadar çok çocuğun elinden tutabilirsek bizim için asıl önemli olan o.” dedi. Spor Kulübü Başkanı Mehmet Selvi de Başkan Şahin’e her zaman yanlarında olmasından dolayı teşekkür etti. 

2018.07.24 15:10:31

Yorum Yap