SON DAKİKA

logo

Kepez'in Yaz Spor Okullarına büyük ilgi

Modern tesisleri ve uzman kadrosuyla Antalya’da sporun marka değeri olan Kepez Belediye Spor Kulübü, spor okullarına gösterilen ilgiden dolayı Antalyalı sporseverlere teşekkür etti.

Yaz tatillerinde çocukların hoşça vakit geçirmeleri ve profesyonel spor eğitimi almalarına olanak sağlayan Kepez Belediyesi Yaz Spor Okulu, Antalyalıların ilgi odağı oldu. Kayıtların başladığı ilk haftada birçok branşın kontenjanı dolan ve açılış günü 4 bin 400 öğrenci sayısına ulaşılan, Kepez Belediyesi Yaz Spor Okulu, en çok tercih edilen spor okulu oldu.

Yaz Spor Okuluna yoğun ilgi

Kepez Belediye Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, Antalyalı sporseverlere Kepez Belediye spor kulübüne gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür etti. Ünlüoğlu, “Bize güvendikleri için çocuklarımıza ve ailelerine teşekkür ederim. Çocuklarımıza, gençlerimize fırsat vermeye ve kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmaya devam edeceğiz.”dedi. “Erken yaşlarda spor eğitimi ile yetenekleri keşfedilen çocukların, geleceğin milli sporcuları olabileceklerine inanıyoruz” diyen Ünlüoğlu, “Tüm çabamız spor yapan ve sporu yaşam biçimi haline getiren nesiller yetiştirebilmek. Bunun için yeni projeler üretmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.


2018.07.09 08:56:00

Yorum Yap