SON DAKİKA

logo

Batı Antalya’da organik tarım, butik turizm

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu seçim çalışmalarına Finike'de devam etti.Adaylar İlk olarak Finike teşkilatı ile Saklısu mahallesini ziyaret ettiler, Ardından Turunçova ve Yeşilyurt Mahallesinde vatandaşlarla buluştular.

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Finike’de hemşerileri,  vatandaşlar ve  esnafla sohbet etti. Uslu ve vatandaşlar 24 Haziran zaferi ile erdem, irade ve cesaretle şahlanarak yoluna daha güçlü olarak edecek  Türkiye üzerine sohbet ettiler. 

 

Finike Portakalına tam destek

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Yeşilyurt'da yaptığı konuşmada şunları ifade etti; "Antalya'nın her  yeri bir başka güzel. Finike ve Batı Antalya organik tarım ve butik turizm için ideal bir coğrafya. Finike Portakalı dünyanın en güzel, en lezzetli portakalı. Hem portakalı koruyoruz hem üretimini ve pazarını genişletiyoruz hem de dünyaya tanıtıyoruz." 

 

Antalya aşkı olan ekibiz

Atay Uslu konuşmasına şöyle devam etti, " Bölgemize ve Finike'ye Büyükşehir Belediyemiz büyük  hizmetler kazandırdı. Güzel Antalya'yı, Finike'yi daha da güzelleştiren Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel'e teşekkür ediyorum.  Hizmetler için Hükümetimize, Bakanımıza, İlçe Belediye Başkanımız Osman Sarıoğlu'na teşekkür ediyorum. AK Parti ekibi olarak tek derdi, tek aşkı Türkiye, Antalya olan bir AK Parti ekibimiz var. Evet AK Parti Yapar, Yaparsa yine Recep Tayyip Erdoğan yapar. Antalya'yı Seviyorum. Havasını, suyunu, sahilini, yaylasını seviyorum. En önemlisi İnsanını Seviyorum. Antalylıya hizmet etmek büyük bir onurdur. "

 

Milletvekili Atay Uslu Finike'nin mahallelerinde vatandaşlarla buluşmaya gün boyu devam etti.

2018.06.11 21:01:13

Yorum Yap