SON DAKİKA

logo

Başkan Çalık'tan Öğrencilere Motivasyon Tatili

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, ilçe genelindeki Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) girecek olan yaklaşık Bin 500öğrenciye1 günlük tatil bileti hediye etti.

30 Haziran 01 Temmuz’da yapılacak olan Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi Başkan Çalık, Serik’te öğrenim gören lise son sınıf öğrencilerinin moral ve motivasyonlarını arttırmak için 2018 yaz sezonu boyuncaThe Land of LegendsTheme Park’ta doyasıya eğlenecekleri 1 günlük tatil bileti hediye etti.Sınava girecek olan öğrenciler, Serik’e bağlı Kadriye Mahallesinde bulunan Dünyaca ünlü eğlence destinasyonuna sahip olan ve içinde temalı park, alışveriş üniteleri, su parkı barındıran eğlence merkezinde doyasıya eğlenerek zorlu sınav maratonu öncesi moral depolayacak.

ÇALIK; ‘‘GENÇLERİMİZİN HER DAİM YANINDAYIZ’’

Serik’te eğitime olan desteğin yanında gençlerin de her zamanda yanlarında olduklarını belirten Başkan Çalık; ‘‘İlçemiz genelinde öğrenim gören lise son öğrencilerimizeyönelik çok önemli bir sınav öncesinde böyle bir çalışma yaptık. Bizler, geleceğimiz olan gençlerimizin yanlarında olup, her yönüyle motive etmek istedik. Bu program dâhilinde sunduğumuz bu hizmetten tüm öğrencilerimizin gönüllerince eğlenerek, stresten ve heyecandan uzak bir şekilde sınava girmelerini sağlamak istedik. Sınava girecek tüm öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyorum’’ dedi.

2018.06.02 02:18:20

Yorum Yap