SON DAKİKA

logo

Atay Uslu Seçim Çalışmalarına Demre'den Devam Ediyor

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Demre ilçesinde yapımı devam eden yatırımları yerinde inceledi. Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Demre Devlet Hastanesi inşaatı ve Çevreli (Tırmısın) Su Tüneli inşaatını inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Antalya Milletvekili Atay Uslu, yatırımlar ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi ; " Antalyamıza, 19 İlçemize, Demremize büyük yatırımlar yapıyoruz yapmaya devam ediyoruz. İşte 50 yataklı Demre Devlet Hastanesi inşaatı, temelini attık ve hızlı bir şekilde tamamlayıp Demreli hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. İşte Çevreli Su Tahliye tüneli, 1600m uzunluğunda, 6m yüksekliğinde ve maliyeti 25 milyon TL. Su tüneli değil adeta karayolu tüneli. Antalya'nın her noktasında yatırımımız, projemiz var. Belediyelerimiz, Büyükşehir Belediyemiz için Torosların arkası da, önü de yakın. Menderes Türel Başkanımız Antalya'da ne varsa, Demre'de de, yaylada da, sahilde de olacak dedi. İşte kaymak gibi asfaltlar, işte su tesislerimiz, sulama tesislerimiz, hastanemiz, okulumuz. İşte Ak Parti. Yaparsa Ak Parti Yapar. Tam Yol İleri. İleri daima ileri diyoruz, ihyaya devam, millete hizmete devam " dedi.

İŞTE İNSANA HİZMET İŞTE AK PARTİ

Heyet Tünelin Üçağız çıkışına kadar araçla gidip, betonlama çalışmalarını incelediler. Tünel ile beraber Çevreli Mahallesinde oluşacak su taşkını sorunu tamamen çözülüyor. Köylüler yapılan bu büyük yatırımın hem Ak Parti Hükümetlerinin ve Türkiye'nin gücünü gösterdiğini, hem de Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki bu kutlu yürüyüşün insana hizmeti ne kadar önemsemediğini gösterdiğini ifade ettiler.  Köylüler "Köyü satsak bu yatırımın bedelini ödeyemeyiz. Allah Cumhurbaşkanımıza uzun ömür versin, güç kuvvet versin" diyerek dualarını ve teşekkürlerini ilettiler.

AK Antalya Milletvekili Atay Uslu ve AK Parti Milletvekili Adayı Canbey Çetin daha sonra vatandaşlar ile iftar yaptılar. Demre ilçesinde adaylara  programlar süresince Belediye Başkanı Süleyman Topcu, İlçe Başkanı Ünal Arıkan, Belediye Mecilis Üyeleri ve teşkilat üyeleri eşlik etti.

2018.06.02 02:11:55

Yorum Yap