SON DAKİKA

logo

Michael Jackson’in "This Is It" sahnesi ve şovu, William Hall yorumuyla Expo Antalya'da

Michael Jackson’in son konserinde kullanması için özel olarak tasarlanan “This Is It” (İşte Budur)” sahnesi Antalya Expo’da yeniden canlandırılıyor.

Dünya pop kralı Michael Jackson, yaptığı bir çok dünya turnesinden sonra artık 50 yaşına geldiğinde son konserini kendi sahnesinde yapacaktı. Bütün dünyada sevenlerini, kendi sahnesine davet etmişti. Londrada O2 Arena’da This Is It” adını verdiği özel sahnesinde 10 konser verecekti. On konserlik biletler satışa çıktığı anda, dünyanın her yerinden 5 dakika içinde tükenince, konser sayısını 50’ye çıkarmıştı. Ancak ünlü sanatçı, bu konserlerini veremeden 2009 yılında hayatını kaybetmişti.

 

Michael Jackson’ı dünyada en iyi yaşatan Tribute -  Şovmen

William Hall !

Müzik ustaları ve MJ’in annesi Katherina Jackson; Michael Jacksoni dünyada en iyi yaşatan sanatçının William Hall olduğunu ifade ediyor. Michael Jackson’la yıllarca aynı sahneyi paylaşan ve inanılmaz derecede MJ’ın ses ve fiziksel özelliklerini taşıyan William Hall; MJ’in şarkıları ve danslarını verdiği konserlerinde gerçek üstü bir Michael Jackson duygusu ve görselliğiyle yaşattırıyor. ABD’li sanatçı William Hall, gerçek MJ’in hayatında şarkı ve şovlarıyla en iyi olarak yer almış tek sanatçı. Michael Jackson’la, dünya turları dahil defalarca sahneye çıkmış ve efsane yaşarken beğenisini almış olan Hall, fiziği kadar sesiyle de MJ’in en iyi benzeri unvanına sahip.

 

Dünyaca ünlü Las Vegas şovu, Michael Jackson şarkıları ve William Hall yorumuyla nihayet ilk defa Antalya’da!

Las Vegas’ın dünyaca ünlü muhteşem şov anlayışını William Hall bizlere, Michael Jackson şarkıları ve nefes kesen dans performansıyla sunacak. Üstelik “This Is It” sahnesinde.

 “This Is It sahnesi; ortasında özel dans şovları için düşünülen üç metrelik bir rampa ve arkada dev bir led ekranın da olduğu özel tasarlanmış bir sahne tasarımı. 90 Dakikalık canlı canlı dinleyeceğimiz MJ şarkılarını etkileyici ve sansasyonel bir sahne şovu, orjinal kostümleri ve multimedya gösterisi eşliğinde izleme şansına sahip olacağız.

 

This Is It” Sahnesi için Antalya Expo’da 30 kişi çalışıyor.

Türkiye sahnesinde 20. yüzyılın en büyük eğlencesi için, konserlerin gerçekleşeceği Antalya EXPO’da hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. “This Is It” sahnesi için Antalya Expo’da şu an otuz kişilik bir ekip hummalı şekilde çalışıyor. İstanbul’dan üç tır dolusu gelen malzemelerle beraber sahne çalışması on beş gündür sürüyor ve bugünlerde sona yaklaştı.

 

Biletler Biletix’te satışa çıktı.

MJ’in yıllardır değişmeyen tek starı olan Hall, Haziran ve Temmuz aylarında; Türkiye’nin en büyük turizm gruplarındanCorendon’un sponsorluğunda ve  “Ayhan Aydın Entertainment & Holiday Medya” Organizasyonuyla, Antalya’da 16 Haziran-31 Temmuz’da arasında; Salı-Perşembe-Cumartesi günlerinde 20 konser verecek. Biletler ise, Biletix’de satışa çıktı.

2018.06.02 02:02:33

Yorum Yap