SON DAKİKA

logo

Serik'te Amatörler ve Profesyoneller Birlikte Yarıştı

Serik Belediyesi Golf Kulübü tarafından düzenlenen Başkanlık Kupası Golf Turnuvası büyük ilgi gördü.

Serik Belediyesi Golf Kulübü tarafından düzenlenen Başkanlık Kupası Golf Turnuvası Serik'e bağlı Kadriye Mahallesinde gerçekleştirildi. Büyük çekişmeye sahne olan turnuvaya yaklaşık 90 golfçü katıldı. Profesyonel ve amatör golfçülerin katıldığı turnuvanın profesyoneller kategorisinde Ali Altuntaş birinci, Ulaş Karataşikinci Fahrettin Kök ise üçüncü oldu. Amatör kategorisinde Mehmet Aydın birinciliği elde ederken, Zehra Yapıcı ikinci, Nevzat Habalı da üçüncü oldu. Junior kategorisinde İlbey Can birinci, İbrahim Adan ikinci, Kadirhan Yener üçüncü oldu.Dereceye giren sporculara ödüllerini Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, Ak Parti Milletvekili Adayı Esma Balaban Karacan, Serik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen, Belediye Başkan Yardımcısı Bünyamin Okudan, Serik Belediyesi Golf Kulübü Başkanı Bora Baran Yavuz verdi.

ÇALIK; “GOLFDE DÜNYA’NIN EN ÖNDE GELEN TESİSLERİNE SAHİBİZ”

Ödül töreninde konuşan Başkan Çalık; Serik,golf sporunda Dünya’nın en önde gelen tesislerine sahip bir kentimiz. Buradan kendi sporcularımızı yetiştirmek için kurduğumuz golf kulübü ile başarılı milli golfçüler yetiştirmeye başladık. Yakın gelecekte inşallah ülkemizi temsil edecek golfçüler yetiştirmeye devam edeceğiz. Bugün burada bu turnuvaya katılan siz değerli sporcularımıza teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim” dedi.

YAVUZ; “BU BİRLİKTELİK DEVAM EDECEK”

Serik Belediyesi Golf Kulübü Başkanı Bora Baran Yavuz ise; “Öncelikle sporun ve sporcunun her zaman yanında olan belediye başkanımıza çok teşekkür ederim. Bu yıl ilkini düzenlediğimiz turnuva ile profesyonel golfçülerle amatör ve genç golfçüleri bir araya getirdik. Bundan sonra da bu birlikteliğimizi devam ettirmek istiyoruz. Turnuvaya katılan ve dereceye giren tüm sporcularımızı tebrik ediyorum” dedi.

2018.06.02 01:59:46

Yorum Yap