SON DAKİKA

logo

Atay Uslu : Tam Yol İleri

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, 24 Haziran Genel Seçimleri için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu ve AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Canbey Çetin Demre'de esnaf ve vatandaşları ziyaret ettiler.

Milletvekili Adaylarının ilk durağı Demre Toptancı hali oldu. Adaylar tek tek sebze komisyoncularını ziyaret ederek hayırlı bol kazançlar dilediler ve 24 Haziran seçimlerinde destek istediler. Ardından Demre Taşıyıcılar Kooperatifini ziyaret ederek Şoförlerle sohbet ettiler.

VAKİT DEMRE VAKTİ

Milletvekili adaylarının diğer ziyareti Çevreli ve Üçağız Mahalleleri oldu. Üçağız Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Adaylar Finike yatırımlarını, projeleri konuştular, mahallelinin taleplerini çözüme kavuşturdular. Antalya Milletvekili Atay Uslu, Üçağız'a ambulans ve doktor tahsis edilmesi konusunda yetkililerle görüştü. Deniz ambulansı konusunda Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ile de anında görüşerek, gereken desteği vereceği konusunda Üçağız Mahallesi adına söz aldı.

BİZ SORUNUN DEĞİL, ÇÖZÜMÜN PARÇASIYIZ.

Antalya Milletvekili Atay Uslu konuşmasına şöyle devam etti: "Ak Parti olarak 16 yıldır hizmet konusunda, icraat konusunda yaptıklarımız ortada ve 16 yıldır milletimizin emrindeyiz. Milletin taleplerini iktidara taşıyan bir partiyiz.  Recep Tayyip Erdoğan ihya hareketinin lideridir.  Diğer adaylar icraattan ya da ihyadan bahsetmiyorlar, hep imhadan bahsediyorlar.  Bu ülkede çakılı çivileri yok, tek bir çeşmeleri yok; şimdi kalkmışlar projelerimizi iktidara gelince durduracaklarını söylüyorlar.  Milletimiz bilir ki Yaparsa Ak Parti Yapar.  Milletimizin bize emri: Tam Yol İleri.

24 Haziran'da Tüm Türkiye'de ve Antalya'da yeni bir zafer yazacağız, emin adımlarla yürüyüşümüze devam edeceğiz."

AK PARTİ ANTALYANIN HER YERİNDE

AK Antalya Milletvekili Atay Uslu ve AK Parti Milletvekili Adayı Canbey Çetin Gürses Mahallesi ve Beymelek Mahallesi Muhtarlarının düzenlendiği iftar yemeklerine katılarak vatandaşlar ile iftar yaptılar. Ardından Demre ilçesinde ev ziyaretlerine devam eden adaylara  programlar süresince Belediye Başkanı Süleyman Topcu, İlçe Başkanı Ünal Arıkan, Belediye Meclis Üyeleri ve teşkilat üyeleri eşlik etti.


2018.06.02 01:53:38

Yorum Yap