SON DAKİKA

logo

Atay Uslu Seçim Çalışmalarına Finike'den Devam Ediyor

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, seçim çalışmalarına Finike'de devam etti. İlk olarak Ak Parti Finike İlçe Başkanlığında teşkilat üyeleri ile bir araya gelen Atay Uslu ve Canbey Çetin, seçim çalışmaları hakkında toplantı yaparak teşkilat üyeleri ile istişare ettiler. Ardından Finike'de her Cumartesi kurulan pazar esnafını ziyaret ederek bol ve bereketli kazançlar diledi.

Milletvekili adaylarının diğer ziyareti Turunçova Mahallesi oldu. Turunçova Mahallesinde vatandaşlar ile bir araya gelen  Adaylar Finike yatırımlarını, projeleri konuştular, mahalle sorunlarına yerinde çözüme kavuşturdular.

Milletvekili Adaylarının son olarak Yeşilköy Mahallesinde mahalle sakinleri ile birlikte iftar yaparak mahalleye yapılacak yatırımların müjdesini verdi. Burada konuşma yapan Antalya Milletvekili Atay Uslu, bir Finikeli olarak kendisine büyük bir destek istediğini ifade ederek sözlerine şöyle devam etti;

HEP BERABER TARİH YAZACAĞIZ

"24 Haziran'da inşallah ilk kez Türkiye tarihinde devlet başkanını seçip, hükümet kurmasına imkan vereceğiz. Önümüze iki pusula gelecek. Biriyle Cumhurbaşkanını ve hükümeti, diğeriyle de parlamentoyu seçeceğiz. Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimleri etle tırnak gibi birbirinden ayrılmaz. Milletimiz Cumhurbaşkanımıza olan güvenini sandıkta tescil ederken, parlamentoda partisine yani 16 yıldır bu ülkede reformlar gerçekleştiren Ak Partiye olan güveni de tasdik edecektir. Yeni bir zafer yazacağız, emin adımlarla yürüyüşümüze devam edeceğiz.

Milletimiz Ak Partiye ve Recep Tayyip Erdoğan'a olan güvenini bir kez gösterecek ve oynanan oyunları bozacak, yapılmaya çalışılan adeta ekonomik darbe teşebbüsüne de dur diyecektir.  Ekonomimiz güçlü, Milletimiz basiretli, saflarımız sık. Başaramadılar, Başaramayacaklar.

Şimdi Uyuyan dev uyandı. Şahlanış dönemi başladı. Artık Vakit Türkiye Vakti. Biz Antalya'ya  emanetiz, Antalya bize emanet. Antalya'yı Seviyoruz. "

Antalya Milletvekili Atay Uslu ve Milletvekili Adayı Canbey Çetin'e  programlar süresince Belediye Başkanı Osman Sarıoğlu, İlçe Başkanı Osman Aladağ ve teşkilat üyeleri eşlik etti.

2018.06.02 01:46:51

Yorum Yap