SON DAKİKA

logo

Aydın’dan rekor ziyaret

AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, seçim çalışmalarına Kaş’ta devam etti. “Antalya kazan biz kepçe, gece gündüz demeden çalışıyoruz” diyen Aydın, “Antalyalı hemşehrilerimize 16 yıldır ülkemize yapılan yatırımları anlatmak boynumuzun borcu. Bu yatırımların asıl sahibi 16 yıldır oylarıyla bizi destekleyen milletimizdir” dedi.

AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın seçim çalışmaları kapsamında Antalya’nın en batısında yer alan Kaş’ı ziyaret etti. Bir günde 16 mahalle ziyaret eden Aydın, Kaş’ta Bayındır, Belenli, Çukurbağ, Pınarbaşı, Dere, Çataloluk, Sinneli, Akörü, Çamlıova, Akörü, Çamlıova, Yuvacık, Yayla Çavdır, Yaylapalamut, Çamlıköy, Yayla Aklar mahallelerinde vatandaş ile buluştu.

Bir gün sahilde, bir gün Torosların eteklerinde

Mahalle toplantılarında Kaşlılar ile biraraya gelen Aydın, “Antalya'nın bir gün doğusunda bir gün batısındayız. Bir gün sahilde diğer gün Torosların eteklerindeyiz. Antalya kazan biz kepçe, gece gündüz demeden çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz. Milletimize, Antalyalı hemşehrilerimize 16 yıldır ülkemize yapılan yatırımları anlatmak boynumuzun borcu. Bunları vatandaşımız bilmeli çünkü 16 yıldır Türkiye her alanda atılım yapıp, gelişim gösterdiyse bu milletimizin AK Parti’ye olan teveccühü ve desteği sayesinde oldu. Yani ülkemizin bu denli gelişmesinde asıl pay sahibi olan, oylarıyla 16 yıldır AK Parti’yi iktidarda tutan milletimizdir” dedi.

 

Aydın, Kaş’taki seçim çalışmalarının ardından Demre’ye geçerek iftar programına katıldı. Aydın iftarın ardından Beymelek ve Köşkerler’de mahalle toplantısına katıldı. 

2018.06.07 21:58:49

Yorum Yap