SON DAKİKA

logo

Enduro Sporcularından Başkan Topaloğlu'na Ziyaret

Muğla'nın Seydikemer ilçesi Seki yaylasında düzenlenen Enduro yarışlarında dereceye giren Kemer’li genç sporcular Emre Coşar ve Kemal Durusoy, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarette, Emre Coşar’ın babası İsmet Aydın Coşar ve Kemer Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Akın da eşlik etti.

Başkan Topaloğlu, ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek dereceye giren genç sporcuları tebrik etti. 
Genç sporculara her zaman destek olmak gerektiğinin altını çizen Topaloğlu "Biz sporculara her zaman destek vermeye hazırız. Genç sporcuların elinden tutmak lazım. Çocuklar bizim çocuklarımız. Eğer bir kulüp veya dernek kurulursa her şey daha resmi olur. Bu sayede belediye olarak her türlü desteği veririz. Önümüzde Sea To Sky Enduro yarışları var. Biz belediye olarak bu yarışlara da büyük destek oluyoruz. Kemer'in tanıtımına katkı sağlayan her türlü organizasyonun arkasındayız.” diye konuştu. 

Ziyaret sonrası Enduro Genç kategori birincisi Kemal Durusoy ve E Prestij ve GP kategorilerinde birinci olan Emre Coşar, Başkan Topaloğlu’na kazandığı kupalardan birini hediye ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

2019.08.22 08:47:33

Yorum Yap