SON DAKİKA

logo

İŞ GÜVENLİĞİ KURULU TOPLANDI

Aksu Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu Temmuz ayı toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Başkan Yardımcıları Celil Gökçen ve Nevzat Bozarslan da katıldı.

Aksu Belediyesi’nde belirli aralıklarla toplanan İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu’nunTemmuz ayı toplantısıBelediye Başkanı Halil Şahin’in katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Nasuh Boztepe alınması gereken önlemler hakkında kurul üyelerini bir kez daha bilgilendirdi vemart ayında yapılan toplantıda alınan kararların hayata geçirilip geçirilmediği konusunda istişarelerde bulundu.

Başkanlığını, Aksu Belediyesi Başkan Yardımcısı Nevzat Bozarslan’ın yaptığıİş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu toplantısınaA Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Kemal Güleçyüz, A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Deniz Kesdive işyeri hekimi Dr. Ali Aktuğ da katıldı. Toplantıda; son aylarda meydana gelen iş kazaları ve ramak kala olayları değerlendirildi, saha denetim raporları görüşülerek karara bağlandı, yeni çıkan mevzuatlarla ilgili bilgilendirmeler yapıldı. A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Kemal Güleçyüz, birim müdürlerine iş kazalarından doğan hukuki sorumluluklar hakkında bilgilendirme sunumu da yaptı. 

2019.07.04 11:09:06

Yorum Yap