SON DAKİKA

logo

Vali Konakları’nda Dikkat Çeken Detaylar

Vali Konakları 2 Projesi %100 artan inşaat maliyetlerine rağmen kaliteden ödün vermeden beton döküm işlemlerine devam ederken, inşaat teknik şartnamesi de web sitesinde yayınlanarak üyelerin denetimine açıldı.

Vali Konakları 2 Projesi, Antalya’nın Döşemealtı İlçesi’nde hızla yükselmeye devam ediyor.  Vali Konakları 2 Yapı Kooperatifi tarafından hayata geçirilen projede dikkat çeken kalite detayları, projeye duyulan ilgi ve güveni bir adım daha ileriye taşıyor.

MALİYET, KALİTEYİ DÜŞÜRMEDİ!
Antalya’yı doğa ile buluşturan, eşsiz konseptleri ile yeni bir yaşam alanı yaratan Vali Konakları 2 Projesi kalite detayı ile de oldukça ilgi görüyor. Projede hem beton yapısında, hem teknolojik alt yapıda hem de elektronik formlu ürünlerde kaliteli marka ve modeller tercih ediliyor. Daire, dubleks daire, villa ve malikane tipi konutların yer aldığı Vali Konakları 2’de yüksek inşaat maliyetlerine rağmen malzemelerden ödün verilmiyor.

TEKNİK ŞARTNAME SİTEYE EKLENDİ!
Kooperatif olarak hayata geçirilen projede kaliteden ödün verilmezken inşaat çalışmaları da büyük bir hızla sürüyor. Kalite anlayışı ile tüm kooperatif üyelerinin güvenini kazanan projenin çalışmaları ise an ve an 24 saat canlı yayın ile üyeler tarafından izlenebilirken, ayrıca projenin teknik şartnamesi de proje web sayfası olan www.valikonaklari.com adresinde tüm üyelerin denetimine açıldı.

ANTALYA’DA KALİTELİ BİR YAŞAM…
Vali Konakları Projesi’nde kalite detayları ile ilgili bilgilendirmede bulunan Kooperatif yönetimi, maliyet artışına rağmen dürüstlük ve kararlılık ile çalışmalara en yüksek perdeden devam ettiklerini belirtti ve şu açıklamalarda bulundu. ‘Üyelerimizin içi rahat olsun, kaliteden ödün vermeden hak sahiplerine teslim edeceğiz. Vali Konakları Projesi ile Antalya’da kaliteli bir yaşam sunmaya edeceğiz.’ Örnek bir proje, örnek adımlarla şeffaflığı da esas alarak devam ediyor. Üyelerimiz canlı olarak projeyi izlerken, bir taraftanda yüklenici firma ile yapılan sözleşme teknik şartnamesi web sitemizden üyelerimizin incelemesine açıldı. Amacımız kooperatifimizin ne kadar şeffaf bir anlayışla hareket ettiğini göstermek, üyelerimiz de ne kadar kaliteli bir projede hayatını sürdüreceğini göstermek.

2019.06.27 13:23:57

Yorum Yap