SON DAKİKA

logo

Otelcilerden Başkan Topaloğlu'na Ziyaret

Çamyuva Mahallesi’ndeki turizmci ve bazı turistik tesislerin temsilcileri, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti.

Turizmciler adına konuşan Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Yönetim kurulu Üyesi Mehmet Levent Kılıçoğlu, Çamyuva Mahallesi’ndeki bazı sıkıntılar hakkında Başkan Topaloğlu’na bilgiler verdi. 

Kılıçoğlu, özellikle turizm sezonunun başlamasıyla Kemer’e gelen misafirlerin deniz kirliliği hakkında şikayetleri olduğunu belirterek, “Çamyuva Mahallesindeki bazı turistik tesislerin etrafının temizliği konusunda belediyemizden destek bekliyoruz. Deniz kirliliği konusunda misafirlerimizden şikayetler geliyor. Bunun için gerekli çalışmalar yapılırsa turizme daha iyi hizmet vermiş oluruz.” dedi. 

Topaloğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Çamyuva Mahallesindeki bugüne kadarki bakımsızlıkları belediyemiz olarak hızlı bir şekilde gidermeye çalışıyoruz. Bozuk olan yollar, çevre temizliği ve deniz kirliliği konularında da gerekli çalışmaları yapmaya devam edeceğiz. Özellikle deniz kirliliği konusunda, Salı günü Antalya Valisi Münir Karaloğlu ve diğer protokol üyeleri Kemer’e gelecek. Vali beye bu ziyarette deniz kirliliği konusunda sunum yapacağız. En kısa zamanda bu sorunu gerekli makamlarla çözüme kavuşturacağız.” diye konuştu.
2019.06.21 13:17:43

Yorum Yap