SON DAKİKA

logo

Başvurular Devam Ediyor

Kepez Belediyesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği sünnet şöleni kayıtları yoğun ilgi nedeniyle 30 Haziran tarihine kadar uzatıldı.

Kepez Belediyesi, ilkini 2009 yılında gerçekleştirerek, geleneksel hale getirdiği Sünnet Şöleni’nin bu yıl 11’ncisini düzenleyecek. 2009 yılından itibaren 6 bin 381 çocuğun sünnet işlemini ücretsiz olarak gerçekleştiren Kepez Belediyesi, yoğun ilgi nedeniyle bu yılki sünnet kayıt tarihlerini 30 Haziran’a kadar uzattı. İlçede ikamet eden çocukları bu yılda ücretsiz olarak hijyenik bir ortamda uzman hekimlerce sünnet ettirecek olan Kepez Belediyesi, erkekliğe ilk adımını atacak olan çocuklara pantolon, gömlek, pelerin, ayakkabı, taç ve asa hediye edecek. 

Başvurular devam ediyor

Kepez Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yılda sünnet operasyonunun ardından muhteşem bir sünnet şöleni düzenleyecek. Çocuğunu sünnet ettirmek isteyen ailelerin, nüfus cüzdan fotokopisi ile birlikte Kepez Belediyesi’nin yanında bulunan Belediye Sağlık Merkezi’ne bizzat başvuruda bulunmaları gerekiyor. Sünnet şöleni hakkında bilgi almak isteyenler 338 11 22 nolu telefondan dahili 121 ‘den bilgi alabilecekler. Kepez’de ikamet eden 6 yaşından gün almış çocukların kabul edileceği sünnet şöleninin kayıtları 30 Haziran’da sona erecek. 

2019.06.19 17:50:52

Yorum Yap