SON DAKİKA

logo

ANADOLU ATEŞİ NEFESLERİ KESTİ

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun talimatıyla, belediye tarafından sünnetleri yaptırılan 130 çocuk ve aileleri için düzenlenen sünnet şölenine yoğun katılım sağlandı.

Ahmet Erkal Spor Tesislerinde düzenlenen sünnet şölenine, Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç, Başkan Topaloğlu, Kemer Emniyet Müdürü Rasim Oymaağaç, CHP Kemer İlçe Teşkilatı Başkanı Hüsnü Ünal, meclis üyeleri, daire müdürleri, iş adamları, sünnet olan çocuklar ve aileleri ile vatandaşlar katıldı.

 Başkan Topaloğlu, şölen öncesi, sünnet olan çocuklar ve aileleri ile fotoğraf çektirdi.

 Daha sonra sahneye Anadolu Ateşi çıktı ve renkli görüntülerin ortaya çıktığı gösteriyi izleyenlere harika bir akşam yaşattı.

 Kaynağını Anadolu’nun binlerce yıllık mitolojik ve kültürel tarihinden alan Anadolu Ateşi, yaklaşık 1 saat boyunca her yöreden derlenmiş dans figürlerini sergiledi.

 İzleyenleri adeta mitolojik bir tarihe götüren Anadolu Ateşi, gösterdiği performansla izleyenlerden tam not aldı.

Anadolu Ateşi’nin şovundan sonra sahneye çıkan Topaloğlu, tüm dansçılarla selamlaştı.

 Geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren belediye personelimiz Ali Koca için çok üzgün olduklarını ifade eden Başkan Topaloğlu, önceden planlan şölen programını iptal edemediklerini kaydetti.

 Koca’ya Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine baş sağlığı dileyen Toplaoğlu, cenaze nedeniyle programı kısa tutmak istediklerini ifade ederek, “Anadolu Ateşi, dünyaca ünlü bir grup. Sergiledikleri gösteriden dolayı başta Mustafa Erdoğan olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederim. Böyle bir gurubu Kemer’liler ile buluşturduğumuz için mutluyuz. Herkese iyi eğlenceler diliyoruz.” dedi.

 Anadolu Ateşi’nden sonra sahne alan sanatçı Görkem Durmaz da konseri izleyenlere güzel bir akşam yaşattı.

 Yaklaşık 1 saat sahnede kalan Durmaz, sünnet olan çocuklarla beraber şarkı söyledi.

 Kemer’de olmaktan mutluluk duyduğunu anlatan Durmaz, etkinlik için Başkan Topaloğlu’na teşekkür etti.

2019.09.06 12:41:41

Yorum Yap