SON DAKİKA

logo

AK PARTİ VE MHP İLÇE TEŞKİLATLARINDAN ANLAMLI ZİYARET

AK Parti İlçe Teşkilatı ve MHP İlçe Teşkilatı Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i ziyaret ederek, ikinci döneminde başarılar diledi.

Ziyarette konuşan AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Çağatay Çalışır, “Hizmetlerin 5 yıl daha devamı için destek veren sizlere ve tüm halkımıza teşekkür ediyoruz. Eksiklikleri tamamlamak için 5 yıl daha hizmet edeceğiz. Belediye başkanımıza yeni döneminde başarılar diliyoruz.” dedi.

UĞUR, “BÜYÜK BAŞARI ELDE ETTİK”

AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı ve meclis üyesi Pınar Uğur, “Aksu’muzda büyük başarı elde ettik, tabi Büyükşehir’i kaybedince sevincimiz kursağımızda kaldı. Seçim sürecini unutmamalı, bu süreçte kapısını çaldığımız insanların sözlerini unutmamalıyız. Başarımızı devam ettirmek istiyorsak sadece belediye başkanımızın değil teşkilatın ve ekibinin de halkla iç içe olması gerekir. Asla rehavete kapılmamalıyız. Halil Şahin başkanımıza ve ekibimize başarılar diliyorum. Yeni dönem tüm Aksu’muza hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

ÜMMÜ ŞAHİN, “EŞİMLE GURUR DUYUYORUM”

Başkan Şahin’in eşi Ümmü Şahin de konuşmasında herkese teşekkür etti. Ümmü Şahin, “Kazanmak çok güzel, bu sevinci hepimiz birlikte yaşıyoruz. Eşime ve ekibine hayırlı olsun diyorum. Böyle bir eşim olduğu için gurur duyuyorum. Belediye işi gönül işi diyoruz. Başarıyı birlikte yakalayacağımıza inanıyorum.” dedi.

BULUT, “GÜZEL BİR SEÇİM SÜRECİ GEÇİRDİK”

Demokratik bir seçim geçirdiklerini kaydeden MHP İlçe Başkanı Ahmet Bulut, “Kazasız, belasız, demokratik bir seçim atlattık. Bu nedenle çok mutluyuz. Milli birlik ve beraberlik içinde geçen bu seçimle ülkemiz herkese önemli bir mesaj verdi. Şer odakları bu mesajla yerin dibine sokuldu. Meclise giren 25 kişi siyasi partisi ne olursa olsun halka hizmet etmek için orada olacak. Önceliğimiz ilçemizin gelişmesi olacak. Biz vatandaşlarımıza hizmet etmeye her zaman hazırız. Halil Başkanımız her vatandaşın derdiyle dertlenecek, çözüm üretecek bir kişiliğe sahip. Allah 5 yıl daha iyi hizmet etmeyi nasip etsin.” diye konuştu.

CEBECİ’DEN TEŞEKKÜR

AK Parti İlçe Başkanı Tevfik Fuat Cebeci ise konuşmasına teşekkürle başladı. Cebeci, “Teşekkürler Aksu. Burada birinci parti çıkmanın ve alnımızın akıyla seçim kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Elbette Büyükşehir Belediyesi’ni kaybetmenin hüznünü de yaşıyoruz. 5 aydır ilçe başkanıyım. Sizlerle birlikte başarıyı yakaladık, sizlerle birlikte bu kutlu yolda yürümekten mutluyum. Belediye başkanımız geminin kaptanı. Bizler de onunla birlikte hareket ederek vatandaşın isteklerini en kısa zamanda yerine getirmeye çalışacağız. Seçim boyunca koşturan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.” dedi.

ŞAHİN, “HERKESİ KUCAKLAYACAĞIZ”

Kalabalığa hitaben konuşan Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ise birlik, beraberlik mesajı verdi. Şahin, “Allah utandırmadı, seçimi başarıyla atlattık. 2 dönem Aksu’da belediye başkanlığını kazanmak o kadar kolay değil. Bu dönem seçimi ikinci kez kazanmamız sizlerin desteği ile oldu. Sahada en çok sizler çalıştınız. Biz Aksu’da taşları yerine oturttuk. İnsanları dışlamadık, iyi günde kötü günde yanlarında olmaya çalıştık. Bu süreçte de sizlerle birlikte çalışacağız, herkesi kucaklamaya devam edeceğiz. Bizlere destek olan herkese teşekkürlerimi iletiyorum.” şeklinde konuştu.

2019.04.06 10:05:21

Yorum Yap