SON DAKİKA

logo

Süpermen Umut’un İsteği Gerçek Oluyor

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın en yakın rakibiniikiye katladığı seçim zaferini kendisinin yazdığı şarkıyla kutlayan 5 yaşındaki Umut Çakır, ailesiyle birlikte Başkan Uysal’ı makamında ziyaret etti. Süpermen kostümüyle ziyarete gelen Umut, Başkan Uysal’dan evinin yakınındaki parka trambolin istedi.

Antalya’da CHP’li Ümit Uysal’ın yüzde 64.8’lik rekor bir oy oranıyla kazandığı Muratpaşa Belediye Başkanlığı seçimlerini 5 yaşındaki Umut,  babası Serdar Çakır ve ağabeyi 9 yaşındaki Egemen’le birlikte çektiği bir videoyla kutladı. Videoda Başkan Uysal’a “Başkanımız olmuşsun Ümit Uysal” diye seslenen ve ardından yazdığı şarkıyı söyleyen Umut, ailesiyle birlikte Başkan Uysal’ı makamında ziyaret etti.

Babası ve ağabeyiyle birlikte annesi Emel Duman Çakır’ın da yer aldığı görüşme için Umut, Süpermen kostümü giydi. Oldukça sıcak karşılanan Çakır ailesi, başarılı belediyecilik çalışmaları dolayısıyla Başkan Uysal’ı kutladı ve tebrik etti. Başkan Uysal ise destekleri ve güvenleri dolayısıyla aileye teşekkür etti. Yayımlanan bir araştırmada Türkiye genelinde oylarını en fazla arttıran belediye başkanları arasında yüzde 18.35’le Muratpaşa’nın ikinci sırada yer aldığına dikkat çeken Başkan Uysam, “Birinci olan belediyeyle aramızda da 0.38’lik bir fark var” dedi.

Ziyarette Umut’a ise şarkısı dolayısıyla ayrıca teşekkür eden Başkan Uysal, Umut’un Güvenlik Mahallesi’nde evlerinin hemen yakınındaki bir parka trambolin yapılması isteğini ise kırmadı. Başkan Uysal gerekli teknik incelemenin yapılıp çocuklarını üzerinde zıplayabileceği bir oyun grubu yapılması için gerekli talimatları verdi. 

 

2019.04.06 09:58:09

Yorum Yap