SON DAKİKA

logo

TÜREL BELEDİYECİLİĞİ KLASİK BELEDİYE HİZMETLERİ İLE SINIRLI DEĞİL

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Kaş'ta Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı Menderes Türel ve İlçe Belediyesi Cumhur İttifakı adayı Mutlu Ulutaş için destek istedi.

KÜLTÜR DE VAR, SANAT DA VAR, TARIM DA VAR..

Atay Uslu ve Başkan Adayı Mutlu Ulutaş Antalya Büyükşehir Belediyesinin gezici tiyatro sanatçılarının Çavdır'da sahneledikleri gösteriyi yüzlerce çocukla beraber seyrettiler.  Atay Uslu  TIRATRO için  şunları ifade etti: "Menderes Türel Başkanımız uzakları yakın kıldı ve Kaş'ın her mahallesine hizmeti getirdi. Antalya'da ne varsa  Kaş'ta da o hizmetler var. Klasik Belediyecilik hizmetlerinin  yanında sanat da var, kültür de var, tarım da var. Menderes Türel Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyoruz. Bu gün çocuklar çok mutlu. Çocuklarımızın  mutluluğu için çalışmaya devam edeceğiz"

KAŞ'TA MUTLULUK RÜZGARLARI

Milletvekili Atay Uslu ve Başkan Adayı Mutlu Ulutaş gece geç saatler olmasına rağmen Ova mitinginde coşkuyla karşılandı. Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, mitingde yaptığı konuşmada şunları söyledi; "Görüyorum ki Kaş'ta Mutluluk rüzgarları esiyor. Emin adımlarla ileri daha ileri diyen bir Kaş görüyoruz. Kaş'ın tercihi Gönül Belediyeciliği, Kaş'ın tercihi eser siyaseti, bunun için çalıştık, çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah 31 Martta  sizlerin destekleriyle, Büyükşehirde Menderes Türel, Kaş'ta Mutlu Ulutaş ile yola devam edeceğiz.  Mutlu İnsan, Mutlu Şehir, Mutlu Kaş Başkanımız Mutlu Ulutaş" dedi.

TBMM Akdeniz-PA Komisyonu Başkanı ve Antalya Milletvekili Atay Uslu, 2019 Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakı Adaylarına destek çalışmalarında yoğun bir tempo ile Kaş'ta devam etti. Atay Uslu, Ak Parti ve MHP İlçe Başkanları ve Cumhur İttifakı Kaş  Belediye Başkan adayı Mutlu Ulutaş ile Meclis üyesi adayları mahalle mahalle ev ziyaretlerinde bulunarak, toplantılara katılarak  devam ettiler ve günü Ova Mahallesindeki miting ile tamamladılar.

2019.03.29 13:21:13

Yorum Yap